Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan tudnám ezt megoldani a...

Hogyan tudnám ezt megoldani a Barcelonai tartózkodásom alatt? (bővebben alul)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, ugyanis júliusban Barcelonába megyek nyaralni egy hétre, de az interneten lévő össze- vissza információk miatt már nem vagyok képben. Ha jól tudom lehet venni különböző kombinációjú kártyákat (pl. Barcelona Card...stb.), amivel kedvezményesen vehetem igénybe a tömegközlekedést, illetve kedvezményesen mehetek múzeumba. Aki már tapasztalt ez ügyben kérem írja meg, hogy melyik ilyen kedvezményekre jogosító kártyát érdemes megvenni, ami nem túl drága, de mégis nagy hasznát vehetem! Előre is köszönöm!
2011. márc. 27. 13:02
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én fél lábbal már kint élek Barcelonában. Különböző kártyák vannak, amellyekkel utazhatsz. Választhatsz hogy pl. csak 10 utazásra veszel jegyet, vagy mondjuk 5 egész napra. Én mindig a T5-öt vettem, mert ha járod a várost, és ráadásul még nem is a közelben laksz, akkor jól jön. A Barcelona-kártya azért drága, mert kedvezményre jogosít különböző múzeumokban. De a rendszer ennél picit bonyolultabb. Ha szeretnéd, vedd fel velem a kapcsolatot, és mindent elmagyarázok: burning17kukac c2 ponthu :) kellemes utazást!
2011. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!