Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelonai nyaralás. Mik a...

Barcelonai nyaralás. Mik a tapasztalatok? Gondolok itt nyelvre, közlekedésre, emberekre, látnivalókra, stb. Ui. Ha valaki járt LLoret de Marban, az írja le a tapasztalatát, főleg a településről, és az árakról (étterem)

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csalódás volt Barca, de nem azt mondom ne menjetek, mert szép hely csak többet vártam.

Güell park nagyon tetszett és Gaudi művei úgy általában. Na meg strand orvérzésig.

Katalánok most éppen forronganak, szóval láthatsz tüntetést is. :)


Ami nem tetszet:

- Gyengén beszélik az angolt még a turisztikailag fontos helyeken is.

- Vannak a belvárosba is gázos részek (piszok, közbiztonság).

- Vendéglátó helyeken rendre átvágtak, holott előre tisztáztuk az árakat.

2010. júl. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Barcelona nagyon tetszik, de az teny, hogy egesz Spanyolorszagban gond van a kozbiztonsaggal, Barcelonaban pedig foleg a zsebesektol kell tartani. Nyelvtudasuk is gyengecske, de szerintem azert Barcelonat latni kell. Tetszeni fog nektek is. Jo nyaralast!
2010. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!