Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Horvátország melyik részére...

Horvátország melyik részére kellene menni, ahhoz, hogy a legolcsóbb legyen az utazás? Szállás árak? Lakókocsi?

Figyelt kérdés
Szeretnék lemenni a horvátokhoz. Fejér megyében lakunk, de nem néztem még utána, hogy melyik tengerpartja van a legközelebb hozzánk és nem tudom, hogy mennyiért lehet lakókocsit bérelni.
2011. márc. 27. 20:10
 1/4 anonim válasza:

Segítek, de nem tudom honnan akarsz és hová.

Nem mindegy , hogy Debrecenből ,vagy Letenyéről indulsz.

Szálloda vagy apartman, esetleg Camping? Istria van közelde Dalmácia felszereltebb apartmanban? Az se mindegy most mennél vagy nyáron? Most 30-36 Eu egy 4 személyes apartman per nap a 4 személynek, az kb 9 Eu per fő .

Ha kell cím amit mi már több alkalommal próbáltunk leírom akár Istria Közép vagy Dél Dalmácia Délen most több a látnivaló....

Tehát tedd fel itt a kérdést

2011. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Közelebb akarsz akkor Isztria Rabacot javaslom ha kirándulsz mert onnan Pula 43 km Rovinj hasonló , Porecs és Umag is úgy 50 km , na de Rijeka és Opatija is.

Bázisnak nagyon jó a strandja is, De még Pula mellett Medulint (10KM) is a víz miatt csak nyáron.

2011. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, leírnád a közelebbi címet? Fejér megyében lakunk, Fehérvárhoz közel. Nem tudom, hogy milyen szállást szeretnénk, bár a kis baba miatt jó lenne olyan, ahol van normális fürdőszoba is. Nem is olyan drága egy napra egy főre. De ezek a szálláshelyek közel vannak a parthoz? Nyáron szeretnénk menni, de előre szeretnék megtudni mindent, mi mennyibe fog kerülni.

somogyi808606@freemail.hu

2011. márc. 28. 20:38
 4/4 anonim válasza:

Én például a Vaterán találtam olcsó szállást. Trogír mellett apartmann,7napra 65ezer forint/4fő és benne van a turisztikai adó is. Magyar illetőségű a szállás és az ott lévő kulcsátadó is magyar. Ami tetszik az egészben,hogy most csak a foglalót fizettük ki,a többit ott kell majd. Szeptemberben megyünk.

250 méterre van a tenger,az apartman szuper.


Mi is néztünk lakókocsit,kempinget és nem tetszettek az árak..Aztán összeszedtem pár embert és kisbusszal két apartman:)

2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!