Kezdőoldal » Utazás » Európa » Porecben (Horvátország)...

Porecben (Horvátország) Kedvező jó szállás hol találunk?

Figyelt kérdés
Közeli szép helyekről tájékoztatást is szívesen fogadunk...
2009. júl. 13. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

ha kedvező szállást akarsz, én a helyedben nem porecbe mennék... most jöttem haza onnan 2 hete és hát... vannak árak rendesen. minden nagyon drága!

megéri kicsit délebbre menni (távolabb az EU-tól:)), ott az ért jóval szimpatikusabb árak vannak, persze az se olcsó, de azért mégis...

2009. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben?
2009. júl. 13. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nézd, szállásra vonatkozóan nem tudok pontos árakat mondani, mert ismerősök nyaralójában laktam, de ami a helyi árakat illeti... nagyon drága és nagyon lenyúlós. Kedvenc "sztorim" az, hogy beültünk egy pizzériába, ahol kólát rendeltem (gondoltam majd hoznak egy kisüvegeset) és kihoztam egy pohárban fél liter (vizezett) kólát... 1200 Ft volt... de még mesélhetnék hasonlókat. ezenkívül boltokban, bárokban és mindenhol sokkal magasabbak az árak, mint kicsit délebbre.

Voltam már szinte mindenhol a horvát tengerparton, szóval van összehasonlítási alapom.

Ha nem féltek a hosszabb úttól Dubrovnikot és környékét ajánlom, sokkal szebb és olcsóbb. De ha nem akarsz olyan messze menni akkor még egy Baska nevű helyet ajánlanék, ami a Krk szigeten van és csak néhány kilométerrel van messzebb, mint Porec.

2009. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!