Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ventolin spray-t föl lehet...

Ventolin spray-t föl lehet vinni repülőgépre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel adott esetben életmentő gyógyszer lehet, szerintem nem lehet akadálya. Mi tavaly előtt utaztunk repcsivel utoljára és volt a kézitáskámban 2 ventolin (1 a fiamé, a másik az enyém) és egy atrovent (ez is olyan, mint a ventolin, a fiamé, roham esetén felváltva kell adagolnunk neki a ventolinnal) és gond nélkül felengedték.
2011. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Esetleg azt nem tudod, hol érdeklődjek, hogy biztos legyen? Hívjam föl a Malévet?
2011. ápr. 5. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne haragudj, néhány napig nem voltam gépközelben. Annál a légitársaságnál érdeklődj, akivel utazol, ha Malév, akkor náluk, ha Lufthansa, stb. akkor ott. De hangsúlyozd, hogy asztmás rohamoldó gyógyszerről van szó! Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármelyik légitársaság ne engedné fel a gépére. Jó utat!
2011. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. ápr. 9. 15:18
 5/6 anonim válasza:
Bennem ennek kapcsán az a kérdés merült fel, h miért ne lehetne?
2011. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!En is asztmas vagyok es mar tobb legitarsasaggal is utaztam,megkerdezes nelkul vittem magammal a ventolint+Flixotide-ot(amit reggel es este kellett beszivjak)es szo nelkul felengedtek.Volt ahol megkerdeztek mi az,mert nem tudtak de mikor megmondtam mar nem szoltak semmit.Szerintem ne tord ezen a fejed,mert szaz szazalek felengedik!udv
2011. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!