Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Először fogok utazni repülővel...

Először fogok utazni repülővel kiskorú gyerekeimmel. Mire figyeljek, mit ne felejtsek el? Minden érdekel, ami eszetekbe jut. Biztos van valami, ami elkerülné a figyelmem, elintézni valók, papírok. Stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Amire figyelj, hogy legyen útlevelük vagy személyiük. Aztán ha kell vízum az országba akkor az is meglegyen. Ha valamelyik hányos vagy rosszul levös akkor olyan gyógyszer amitöl nem taccsol ki. Ha valamelyik meg lesz fázva adjál nekik be fájdalomcsillapítot a leszállás elött egy jó órával, mert a sülyedéskor iszonyat fülfájás lehet. (nekem egyszer volt azt hittem bele pusztulok, a szülés ahhoz képest semmiség)
2011. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hosszú útra? Mert akkor vigyél nekik pici apró játékot, amivel lefoglalhatják magukat. Ha nagyon picik és nem maradnak nyugton, akkor (a többi utasra való tekintettel) beadhatsz nekik valami enyhe altatót :)... csak vicceltem. De készülj fel, ha valamelyik sírást rendez (a füldugulás miatt szoktak) akkor sok csúnya tekintet fog rátok szegeződni...


utazás előtt pár nappal tömjétek magatokat C vitaminnal, igy elkerülitek, hogy a repcsin bekapjatok valamit (a száraz levegő miatt könnyebben terjednek a bacik állítólag)

Vigyél meleg cuccot (még akkor is ha kint nyár van) mert a repülőn lehet h hideg lesz nekik és a repcsis plédek vékonyak.


Hosszú útra vihetsz kispárnát magatokkal.


Előfordulhat hogy becsekkolás és utazómagasság elérése között hosszú percek (akár fél óra vagy több) is eltelik, ezért aki pisis, az még a gépbe szállás előtt intézze el. Illetve vigyél mandulát, almát, aszalt gyümit, hogy az éhséget enyhítsd amig a stewardess hozza a kajás kocsit.


Legyen nálad egy kicsi túlélő csomag, amit a kézipoggyászban felviszel a gépre: fogkefe, fogkrem(pici kiszerelés), szappan, 1-2 napi gyógyszer adag, arra az esetre, ha elkallódik a csomagotok, akkor lehet h csak másnapra hozzák ki, addig legalább a minimális dolgokat el tudod intézni.

2011. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hollandiába utazunk,nem tudom mennyi idő az út,még nem kérdeztem meg.A válaszokat köszönöm.Innivalót is vihetek és miben?
2011. ápr. 12. 11:45
 4/6 anonim válasza:

inni valót csak a reptéren a be csekkolás után vehetsz. kintről csak nevetséges mennyiséget lehet be vinni.

tudod mi az hogy be csekkolás?

2011. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a jegyek átadása,börönd lerakása...stb,de köszi ha kijavítasz.
2011. ápr. 20. 23:05
 6/6 anonim válasza:
Az rövid táv (M.O.-Hollandia) kb olyan lesz mint Bp-Szeged Volánbusszal csak kényelmesebb mert el tudtok menni pisilni.
2011. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!