Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 9 napra utazom Angliába....

9 napra utazom Angliába. Hogyan csomagoljak?

Figyelt kérdés
Már háromszor összecsomagoltam, de mindig odajutok, hogy minden felesleges dolgot elteszek, és sok cuccom lesz, és félek, hogy valamit tuti itthon hagyok. Van valami trükk, vagy tipp, hogy hogyan csomagoljak, és mit ne vigyek? Buszos utazás lesz, 2 éj a buszon, 4 londonban holiday parkban, 1-1 brüsszelben és párizsban forma1 hotelben.
2009. márc. 6. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Meleg cuccod legyen, esernyo, esokabat! Londonban hideg van, fuj a szel jelenleg, es esos is az ido.

Lenge, polos cuccokat felejtsd el.

Fehernemud legyen minden napra, gondolom farmerban mesz, megegyet pluszba, es melegito gatyat meg, minimalis piperecuccot csak, egy torolkozot.

Hajszarito lesz a hotelban az nem kell.

Fenykepezogep ami fontos meg, papucs. Par polo a pulover ala, pulover nem sok. Kabat lesz ugyis rajtad vegig, mert huvos van, kintrol irok neked.

Semmi mas nem kell, a kajadnak ugyis kell meg kulon csomag majd. Hidd el sokat utazok, mar megtanultam csak a legszuksegesebbet pakolni csak!

2009. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sal, sapka, fontos!!!
2009. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
esernyő? a konnektorok ott ugyanolyanok, mint itthon? és az ételárak? hogy lenne érdemes: otthon venni néhány konzervet, vagy ott meg venni? (2 nap lenne, amikor a kajáról magunknak kell gondoskodni)egyébként nagyon köszönöm a segítséget. :) költőpénznek mennyit számoljak? (jegyárak mindenhol kivannak fizetve), ha nem vásárolni megyek, inkább csak esetleg egy kis emléket vennék.
2009. márc. 6. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A konnektor nem ugyanolyan, így ha használni akarod, átalakító szükséges (amúgy kis trükkel én simán bele tudom dugni a hazai szabványú dugókat is :P Csak ügyesnek kell lenni. De párszáz forintért kapsz átalakítót, mert az áram paraméterei megegyeznek a hazaival, csak a dugó más.)


Kaját kapsz kint is elfogadható áron, ha nem étteremben eszel. Rengetek kis kajálda van, ahol pár fontért már "fejedelmi lakomát" csaphatsz.

Költőpénz Londonba jó sok kell, mert nem olcsó. De ha minden ki van fizetve, akkor a kétnapi kaja, plusz a napi "nasi" és az apró ajándékokra számolva is kell kb. 20e Ft szerintem. Az alatt nem biztos, hogy kimennék.

2009. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert csodalkoztal az esernyon? Nem tudtad, hogy Londonban szinte mindig esik az eso?

A konnektorok nem ugyanolyanok mint otthon.

Kajat felesleges otthonrol cipelni. Tesco jo aron van, bar gondolom ti a belvarosban lesztek, az mondjuk huzos. De sultkrumlit csirkevel chiken and chips mar 2 £-ert kapsz.

Penz relativ, ha gazdagok a szuleid hozzal, tudsz mit kolteni, attol ne felj, amugy ha nem lesz koltopenzed se lesz nagy gaz.

Arra vigyazz, hogy a belvarosban, a turistaknak nevetsegesen dragan adnak mindent. Ugyhogy ilyen ajandek csecsebecsekre ne koltsel inkabb, mert dragak nagyon.

Primark egy olcso ruhazati bolt, az osszes nagy divat cegnek lekoppintyak a ruhait, taskait, cipoit, kiegeszitoket, es olcson aruljak. Erdemes bemenni, olcso, de persze nem minosegi.

Irok neked par oldalt nezegesd ezeket is iranylondon.hu, londonimagyarok.hu, hunvagy.hu, utazas.com

2009. márc. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hihi én ugyanezen az utazáson voltam 2 éve:D
2010. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!