Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyibe kerül az illetékbélye...

Mennyibe kerül az illetékbélyeg, ha a lejárt útlevelem elvesztettem? Simán mennyibe kerülne? 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Igazából az apám nem adja ide, mert lusta megkeresni... Elvált szülők gyermeke, de szép élet, Istenem...
2011. máj. 31. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell tudniuk h nem adja apád oda... Simán csináltatsz egy újat. Asszem 5ezer körül van 10évre. talán..
2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én úgy emlékszem, hogy 5 ezer öt évre

és 8 ezer tíz évre

ÉS mér nincs illetékbélyeg!!! ahol csináltatod az útlevelet abban az önkormányzati hivatalban a pénztárban kell befizetned a pénzt a csináltatás közben, jó pár éve nem létezik illetékbélyeg, mert könnyen volt hamisítható

Fénykép se kell mert ott csinálnak rólad


tehát számot húzol a kerületben vagy városrészben az ügyfélszolgálaton ahol laksz ( okmányiroda stb) a nő felveszi az adataidat ( ha van régi útleveled, azt vidd!!) utána pénztárba fizetsz, majd lefényképeznek majd vissza a nőhöz pár aláírás utána másfél hét..ha kevesen vannak 10 perc se

2011. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉS mér= már bocs
2011. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 1. 12:21
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Mi kéthete csináltattuk meg, 5 évre 7500Ft volt. 10 évre pedig 14000Ft lett volna.

2011. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!