Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repülőgépen melyik a legtágasa...

Repülőgépen melyik a legtágasabb, legkényelmesebb hely egy pici babás+terhes anyuka számára?

Figyelt kérdés
Az első osztály válaszfala utáni első sor turista osztályon,vagy ahol a vészkijáratok vannak?
2011. jún. 14. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A vészkijáratnál.
2011. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen,oda is fognak rakni
2011. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A repulogep torzse mindenkeppen a szarnyak felett a legerosebb. Tovabba erdemes kozel ulnod a veszkijarathoz es a wc-khez. Magahoz a veszkijarat ulesekhez teged nem fognak rakni mert oda olyan utasokat ultetnek, akik ki tudjak nyitni az ajtot illetve tudnak segiteni az utasoknak elhagyni a gepet veszesetben. Gyerekes anyukakat nem ultetnek oda. (sot, nemzetkozi gepeken megkerdezik a veszkijaratnal uloket, hogy ertenek-e angolul, ha nem akkor atultetik oket. Az ules zsebben levo utmutato angolul van, illetve az ajtonyito instrukciok)
2011. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap olvastam,hogy a vészkijáratnál a legnagyobb a hely,de oda nem ülhet,terhes nő,kisbaba,gyerek,idős személy.Most már csak az a kérdés ,hogy vajon a válaszfal mögötti első sorban nagyobb e a hely!?
2011. jún. 15. 06:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj úgyis odaültetnek ahol a legjobb neked.

Minden géptípus egy kicsit más,nem írod hogy mivel repülsz.

De teljesen felesleges neked azzalfoglalkozni,hogy hola legnagyobb a hely,hiszen oda fogsz ülni babával,ahová ültetnek.

2011. jún. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Malév géppel utazunk,szerettem volna oda foglalni a jegyemet még vásárláskor ahol van bébi kosár,de a Malév gépeken nincs ilyen:/ Erre ők azt tanácsolták,a Malév és az utazási iroda is,hogy-amit már én is tudtam- 36 órával a gép indulása előtt online check-oljak be.De azt nem mondták ,hogy hova,és most ezért bújom a netet,hogy majd hova foglaljak helyet.Biztosra akarok menni,mert egyedül fogok utazni egy 9 hós babával és 5hós terhes vagyok,minél zökkenő mentesebb legyen az utunk és kényelmes a gyereknek is meg nekem is.
2011. jún. 15. 07:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Malév gépen is van bébikosár,legalábbis a nagy gépeken.

Szerintem tégedúgyiskülön kezelnek. Hívd fel és kérdezz rá.Én amikor gyerekekkelutaztam,akkor ők csinálták a check-int, nem lehetett online. (illetve online volt, the emailben kaptam meg, nem én csináltam)

2011. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket,és nincs nekik,mind1 aszt hiszem lefoglalom az A1-es ülést és a reptéren majd megmondják ha úgy nem jó.
2011. jún. 15. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:

persze csináld így.

és írd be a különleges igényekhez hogy terhes vagy.

akkor kisebb géprőlvan szó. a hosszújáratokon van.Én az USA-ba utaztam kosárral

2011. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bátor vagy hogy így bevállaltad ezt az utat . . .
2011. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!