Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Az interneten rendeltem...

Az interneten rendeltem jegyet a wizzair jaratara. A jegyet ugy vettem, hogy nem jeloltem be plussz kilot. MAikor a csomagomat merik ott kifizethetem a plussz sulyt? Annyi lesz amennyit az interneten feltuntettek vagy ott helyben dragabb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 17:13
 1/3 anonim válasza:
A csomagodat minden esetben lemérik, és ha több 20 kg-nál, akkor helyben kifizettetik veled a többletet. Elvileg annyi kellene legyen, mint amennyit a neten feltüntetnek. De én azt javasolnám neked, hogy ne legyen súlyosabb a táskád, mert nagyon meghúznak. Inkább vigyél egy 10 kg-s kézipoggyászt. Az már összesen 30 kiló.
2009. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megnézheted a díjakat, sokkal drágább a túlsúly, ha a reptéren fizeted. Lehet viszont telefonos ügyfélszolgálaton keresztül is jelenteni a plussz súlyt, akkor ugyanannyit fizetsz (gondolom, bankátutalással), mint neten.

2009. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokkal drágább helyben, abban sem vagyok biztos hogy módosításért nem húznak le jobban mint a jegy megvételekor. Szerintem is érdemes inkább egy nehezebb kézipoggyászt vinni, mint túlsúlyos feladottat. Én nagy túrazsákkal voltam, 65 literes, dugig tele volt, plusz egy hálózsák rácsatolva. Így is csak 16 kilós volt :)
2009. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!