Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb baratnom elkapot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom elkapot a pasijaval smarolni de egy puszinak indult. Nem szol hozzam napok ota. O csak gratulalni akart nekem h sikerult tultegyek a volt pasimon. Mit csinaljak? H bekuljek ki a baratnommel?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát megmondom őszintén, bántás nélkül: Ha az én barátnőmet kapnám rajta a barátommal,az szent hogy én hagynám mindkettőt. engem felejtsenek el. Nekem nem lenen szükségem sem ilyen barátra, sem ilyen pasira. Neked ez fordítva hogy esne? Az állítólagos barátnőd a pasiddal smárol...Nálad lenne helye békülésnek???

Nálunk aranyszabály: barátnő pasija tabu. Én nem úgy nézek rájuk, hogy hmmm de jó kis pasi, vagy hmmm de nem jön be nekem ez a pasi. Nem pasiként nézek rá, hanem a barátnőm párjaként, haverként.

2008. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én is csak gratulálok!

De nem hinném, hogy sokat tudnál csinálni. Ezt neki kell önmagába lerendezni, hiszen csalódott abban akiben bízott.

2008. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:((:|:|:|:((:((:|:|:((=((
2008. aug. 5. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyetlen amit tehetsz hogy vársz.

Nekem is sok barátnőm pasija tetszett fura de tényleg és nehéz volt vissza tartani magam de hát úgy tűnik sok emberben van ilyen hajlam.

2010. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!