Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Malév, bankkártyás fizetés...

Malév, bankkártyás fizetés biztonságos?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnék jegyet foglalni, mastercardom van. Olyan adatokat kell kiadni, amit értelemszerűen interneten nem szívesen adok ki. Volt már olyan aki pórul járt vele, vagy abszolút megbízható? A számlámon korlátozva van a készpénzfelvétel így pl dupláját nem tudják levenni, vagy hasonló, de azért mégsem szeretnék 20-30 ezreket sem bukni. Minden tapasztalatot megköszönnék!
2011. júl. 17. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni emiatt, én már kb. 2000-szer fizettem a neten és eddig semmi gondom nem volt. Amúgy meg biztos nem a Malév akar lehúzni 30 ezerrel...
2011. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam, teljesen véletlenül is előfordulhat dupla, vagy több pénz leemelése, ami azért bosszantó, mert ha nem vennék észre a hibát járhatnék utána egy darabig egyrészt, másrészt igyekszem többnyire mindig átutalással fizetni, de mivel most sürgős, ezért ez nem lehetséges. Köszönöm szépen a válaszodat!
2011. júl. 18. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi rengetegszer vettünk már malév jegyet neten. nem mindig a malev oldalán. de más dolgokat is és más repjegyeket is.

megbizható oldalon kell csinálni. ha nem bízol benne (ahogy érzem ezt) akkor fáradj be egy irodába és rendeld meg ott.


hiába van a kp levétel limitálva, ha a vásárlás nincsen esetleg, mert ha kiadod az adataidat akkor vásárolni tudnak vele.

2011. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A napi felvehető/levásárolható összeg limitálva van ez egészen biztos, mert jártam már úgy, hogy szerettem volna kártyával fizetni, de nem tudtam...

Csak is a Malév honlapján használnám, máshol nem.

2011. júl. 18. 09:25
 5/5 anonim válasza:
Májusban utaztam a Malévval és én is aggódtam emiatt, mert még sosem foglaltam Interneten jegyet, de pont annyit vettek le róla, amennyibe került a jegy.
2011. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!