Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kézipoggyászban felvihetek a...

Kézipoggyászban felvihetek a repülőre kekszet?

Figyelt kérdés
Az öcsém holnap repül Spanyolországba a Tarommal (de gondolom, kajával kapcsolatban nem igazán változik az egyes társaságoknál... a honlapjukon azt írja, hogy állati eredetű cuccot nem szabad felvinni, de ez elég ködös). Egyáltalán semmilyen kaját nem lehet felvinni az utastérbe magaddal vagy ilyen ropogtatnivalót (keksz) szabad és persze, el lehet fogyasztani?
2011. júl. 23. 12:53
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lehet. Én Tunéziába repültem 2 alkalommal is és mindig vittem fel kaját, szendvicset. Meg mikor már "becsekkoltál" lehet vásárolni is a Duty free-ben, azokat a cuccokat is felviheted.
2011. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)
2011. júl. 23. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2011. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kekszet lehet. Én is vittem még Dörmi macit is, ha a gyerekek megéheznének.

Az állati eredetű cuccoknál meg inkább az EU-n kívüli országokból érkezőket ellenőrzik, hiszen az EU határokon belül nincs ellenőrzés.

2011. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!