Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha laptopot viszek a kézipoggy...

Ha laptopot viszek a kézipoggyászban (Wizzair), minden esetben kivetetik és bekapcsoltatják, vagy csak szúrópróbaszerűen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha olyan kedvük van
2011. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
minden esetben!
2011. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első vagyok.Hetente repülök 2-3 alkalommal. Nem kapcsoltatják be minden esetben. Van olyan reptér aholmég soha nem kapcsoltatták be (pl.madrid, miláno).a többinél ha úgyy tartja a kedvük,vagy látnak valamit a röntgenen. Volt olyan,hogy a fényképezőgépeket kamerákat is bekapcsoltatták. És volt,hogy oda se néztek.
2011. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az mire jó, hogy bekapcsoltatják?
2011. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Velem még sosem kapcsoltatták be, pedig repültem már párszor. Pl. Isztambulban még a táskámból sem kellett kivennem.

Szerintem max szúrópróba szerűen kapcsoltatják be, de én még látni sem láttam olyat, akivel megtették volna. Minden második embernél van laptop, kicsit lassítaná a dolgokat, ha mindenkiét csekkolnák.

2011. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel akkumulátor van benne,ezért lehetne akár bomba is. Ezért kapcsoltatják be, hiszen ha működik,akkor (elvileg) nem lehet benne sok robbanószer, hiszen nem fér bele....
2011. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
soha az életben nem kapcsoltatták be :D pedig évente 8-10x repülök. annyi hogy ki kell venni a táskából és külön átvilágítják.
2011. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, soha nem láttam olyat, hogy egyet is bekapcsoltattak volna.
2011. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Bármilyen elektronikai eszközt bekapcsoltathatnak ellenőrzés céljából, és amennyiben úgy itélik meg, hogy nem megfelelően működik, akkor jogosan megakadályozhatják a készülék felvitelét a repülőgépre.
2011. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Be kellett kapcsolnom, bár sok értelmét nem láttam, mert nem is foglalkozott velem a csávó..
2011. szept. 27. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!