Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Van megoldás tudna segíteni...

Van megoldás tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Holnap költözök és van egy problémám 14-15 között jön talán a költöztető a szüleim itthon lesznek de nem tudják merre lakóm majd hogy elhozzák de nekem 15 óra körül jön a hűtöm a másik helyre ahol már a párom ott van de segítenem kéne leszedni . nem tudom, hogy hogyan csináljam, hogy meglegyen oldva ! tudna esetleg valaki tanácsot adni .köszönöm
2011. júl. 31. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy jól értem, de az a gond, hogy a költöztetők hogyan fognak odatalálni az új lakhelyedre? Van térképük/gps-ük, rutinjuk, csak írd le nekik a pontos(!) címet, a többi legyen az ő dolguk.

Ha a szüleidnek kellene odatalálni, nekik rajzolhatsz egy kis térképet, esetleg pontosan le is írhatod, hogy mikor, hol kell bekanyarodni, így ők is könnyedén odatalálnak majd.

2011. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vidd el apukadat az uj lakhelyre , o segit leszedni . es anyukaddal elmentek , elviszitek a cuccokat . szerintem igy a legjobb
2011. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!