Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanairrel szeretnénk a...

Ryanairrel szeretnénk a Kanári-szigetekre utazni Pozsonyból. Hogy kell foglalni?

Figyelt kérdés

2 felnőtt, 1 gyerek, fejenként 1db poggyász, + kézi poggyász. Mit lehet felvinni a gépre, és mit lehet tenni a poggyászba? Gondolok itt popsikrémre a gyereknek, italra..stb. A honlapon nem találtam a felsorolást!

Segítsetek, aki már utazott velük! Mi még sosem repültünk, így fogalmunk sincs hogyan kell!

Köszi:)


2011. aug. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ryanair.com


Ott tudsz jegyet foglalni ha ezzel a fapados járattal akartok repülni.

Minden lépést követni kell.,adja magát..

A kézipoggyász és a nagy bőrönd csomagolási szabályzata fent van a honlapon,de ha mégsem találod akkor ugyanazok a szabályok érvényesek a rynair-nél is mint az összes többi fapadosnál.

De ha pontosan akarod tudni akkor érdemes felhívni a légitársaságot,és minden infót megadnak.

Kérdés:

Nem írtad hogy honnan repülnétek.Magyarországról?

Mert én pár éve repültem a rynair légitársasággal,de mostanában nem mert mintha nem lenne Magyarországon elérhető.Mintha halottam volna hogy ki mentek az országból..De ha nem Magyarországról indulnátok akkor elnézést a kérdésemért.

2011. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pozsonyból mennénk. Nézegettem a honlapot, de elég zavaros, vagy csak Nekem!? :S Valóban nincs Mo. induló járatuk! Ki is mentek az országból!

Mindegy megnézem megint!

Köszi köszi

2011. aug. 19. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

2010. október végétől nem közlekednek járatok Ferihegyről. Egy csomó bírósági eljárás folyik ellenük, mert jogtalanul szednek be pénzeket - pl. azoktól, akik nem interneten foglalnak, azok extra 40 eurót kell fizessenek a beszállókártya kinyomtatásáért.

Egyelőre még megy...

Csak interneten rendelj jegyet. Ha van feladandó csomagod, arra rendeléskor rákérdez - külön kell fizetni érte. Ha bizonyos helyre akarsz ülni, arra is rendeléskor rákérdez - azért is külön kell fizetni érte.

Ami a jegyért jár, az egy felvihető max. 10 kg-os bőröndöcske, aminek a max. méretei: 55cm x 40cm x 20cm. Igen gyakran ellenőrzik úgy, hogy bedugják egy sablon-formába. Ha belemegy jó, ha nem lekésted az aznapi járatot. A fedélzeten semmit sem adnak enni, mindent rendelni kell pénzért.

2011. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Megnéztem.Pozsonyból indul a raynair,de szerintem nem megy a kanári szigetekre.Át kell szállni egy másik járatra vagy eleve olyan járatot kell nézni ami indul Pozsonyból a Kanárira.

2011. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! :)

Én a Kanári szigeteken lakom, és Budapesti vagyok.

Mindig ryanair közvetlen járattal megyek haza, és jövök vissza Gran Canaria- Bratislava(pozsony, szóval vannak járatok minden hétfő,kedd, és pénteki napon :)

A kézipoggyászba innivalót nem nagyon engednek fel, szendvicset igen, a popsi krém az húzós.. attól függ milyen csomagolásban van. Ha kis MÜANYAG dobozba, akkor szerintem felengedik.

2012. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!