Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi az amit mindenképp vigyek...

Mi az amit mindenképp vigyek itthonról?

Figyelt kérdés
Finnországba költözöm, tudom, hogy ott minden elég drága, de mégis mi az,amit feltétlen magammal kell vigyek? Gondolok ruhákra itt,gyógyszerekre, vagy valami másra,ami fontos a hétköznapokban. Repülőgéppel megyek, szóval nem akarom,hogy a csomagdíjam több legyen, mint a repülőjegyem. Nem kell a házat komplett bepakolnom,mert a szüleim maradnak,én meg még diák vagyok.
2011. szept. 11. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami kell neked a mindennapi élethez! Ruhák, tisztálkodófelszerelés egyértelmű, esetleg ami hobbidhoz kell, laptop, ha van... amire neked szükséged van.
2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam mi az,ami ott extra drága.:) Pl. Angliába nem vittem ruhákat,mert ott olcsók szerintem. Finnországba lehet drágák pl. a kabáatok,de az itthoninak ott sok haszna nem lenne,mert akár -30fok is lehet.
2011. szept. 11. 13:59
 3/4 anonim válasza:
Olcsóbb kiküldeni utánad valamilyen csomagküldő szolgálattal. Mi így oldottuk meg. Leszervezed itthon, bepakolsz, és amikor már megvan a cím akkor a család feladja neked. Hazaköltözéskor detto. Olcsóbb és kényelmesebb mint magaddal cipelni. És ebben az a jó, hogy ha menet közben eszedbe jut, hogy mid nincs akkor utólag hozzáírod. Egy-két hétig biztosan tudod nélkülözni ezeket a dolgokat. Egyébként ruha, tisztálkodó cucc, gyógyszer sebtapasz stb, mert azt kint bajosabb szerezni, varró készlet, egyéb pipere, szótár :) kezd el most írni egy lapra, mit használsz nap mint nap. Elektromos kütyük, töltők...
2011. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

> Olcsóbb kiküldeni utánad valamilyen csomagküldő szolgálattal.

???


Egy volt kollégámnak fél év alatt értek ki az utánaküldött csomagjai Brazíliába.


Burnuszt ne vigyél!

Télikabátot, sítalpat, ilyesmit pedig inkább helyben vegyél!

2011. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!