Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni Magyarok, nektek hogy...

Londoni Magyarok, nektek hogy sikerült itthonról a szállás?

Figyelt kérdés

Készülünk jövő hónap közepén Londonba költözni a párommal, és most keresünk szállást. Nem tartom bonyolultnak,bár érdekelne hogy nektek hogy sikerült itthonról elintézni, hogy mire kimentetek volt szobátok/lakásotok.

Mi egyébként south-west Londonba mennénk, van is kint segítség, aki lefoglalná a szobát, szóval ez sem gond, és a gumtree-n nézem a house/flat share hírdetéseket, de gondolkozom azon is hogy a magyaroklondonban irodáján keresztül keresnénk szobát. Valakinek esetleg ilyen tapasztalat?


2011. szept. 30. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy az ha magyar szállásadónál szálltok meg, hogy az vagy a magyaroklondonban.com vagy az iránylondon.hu legyen!


A többiek szerintem nem megbízhatóak.

2011. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt meg pont azt írják hogy azokon keresztül :))

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__2245440-segits..

2011. szept. 30. 14:21
 3/6 A kérdező kommentje:
azaz azokon keresztül NE.
2011. szept. 30. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd őket!


Amik elfogadhatók szerintem:


- magyaroklondonban.com(egyetlen hátrányuk, hogy nagyon kinn az 5-ös és 6-os zónában vannak a lakásaik.)(Őket is szidják sokan, de őszintén szólva nem értem, hogy miért.)


- iránylondon.hu (elfogadható, reális ár, az átlagnál talán kisebb szobák, de még bőben elfogadható, ja és azok a képek amik a weblapjukon van, azok valódiak!)



Amiket sokan nem ajánlanak: (Jogosan!)


londonimagyarok.com (a környékhez képest irreális árak, sok idióta rejtett költség, és ami fényképek vannak a neten, azok nem ott készültek.)



A gumtreen is érdemes körülnézni, csak mivel külföldi vagy és nincs munkahelyed, ezért vagy nagyon magas kauciót kérnek vagy ki sem adják! Mellesleg a fenti irodák(a megbízhatóak) adnak hivatalos lakcímigazolást, amivel könnyebb a bankszámlanyitás.

2011. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15:02, köszi a választ, végre valaki konkrét dolgokat is ír!
2011. szept. 30. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A fentebb linkelt másik kérdéshez leírtam, amit a magyaroklondonban meg londonimagyarok kompániákról tudok. Az iránylondont nem ismerem, ez mondjuk szerintem jót jelent, mert akárhány magyarral dolgoztam/találkoztam itt kint, az előző kettőről mindegyik tudott valami rettentőt mondani.
2011. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!