Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ki utazott mar Ryanair-rel?...

Ki utazott mar Ryanair-rel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hello! Par baratnommel szeretnénk egy hosszu londoni hétvégét valamikor a kozeljovoben, és latom, hogy Marseille-London Rynair-rel 2 (!!!!!) euro!!!!

Sok rosszat hallottam mar errol a tarsasagrol, mende-mondakat, szeretnék olyan utazoktol tapasztalatokat hallani, akik igénybe vették mar ezen " szuper" tarsasag szolgaltatasait.

Tenyleg igaz, hogy a netes jegyar az csak egy " àr", arra a amire ezen felul reptéren fizettetnek még egy csomo pénzt a becsekkolàskor, stb?

Koszonom elore is a vàlaszokat!


2009. ápr. 28. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


En utaztam mar veluk a Bp-Frankfurt jaraton. A neten befizetett jegyaron felul semmit nem kellett fizetnem a repteren, igaz, semmi tulsulyom nem volt.


En elegedett voltam/vagyok veluk.

2009. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
A 2 Euro gondolom repülőtéri illeték nélkül értendő. Az szokott nagy összeg lenni.
2009. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltetlenul, a baratnom rendszeresen 1 euros jegyekkel utazgat...szoktak ilyen akciokat csinalni, csak resen kell lenni, mert gyorsan emelekedhet egy drasztikusat az ar.
2009. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én már utaztam sokszor Ryanair-rel és pont Marseille-be. Valóban ilyen alacsony a repjegy, sőt nekem volt hogy 0.01 eur is volt. De erre még rájon a reptéri illeték, ami mindig változó, kb 20 euró körül van, meg ha van feladandó csomagod az is asszem 10 euro. Plussz van a reptéri becsekkolás amit nem kerülhetsz el ha van feladandó csomagod. Az is kb ennyi. Ha nincs feladandód akkor ez nem kötelező mert kérheted az on-line becsekkolást, ami ingyenes. Ami még jöhet hozzá az az elsőbbségi beszállás, biztosítás. De ezek sztem feleslegesek. Így kb. nekem 30-40 euróra jött ki a jegy. De még igy sem sok másokhoz képest. A kaja viszont nagyon drága a gépen, nem éri meg 5 eurot egy száraz szendvicsért kifizetni, inkább vigyél fel magaddal valamit.
2009. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

koszi a vàlaszokat:)

Hm..igen, rànéztem az oldalukra, valoban a "taxes" hozzàadàsàval màr nem 2 euro az a 2 euro :D

Az utolos vàlaszado vàlaszàban jol értelmeztem, hogy a màr neten befizetett osszeg felett még a reptéren a becsekkolàskor még pluszban, helyben fizetni kell a check in ért????

Hàt menjenek a ............-ba!!!!

2009. ápr. 28. 16:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Jo, nem, az imént néztem meg. Az oda-vissza 1 euros jegyem a végén 100 eurora jott ki, és képesek 40 eurot elkérni a reptéri becsekkolàshoz!!!Koszonom mégegyszer a vàlaszaitokat!
2009. ápr. 28. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én mindent a neten fizettem, tehát a becsekkolási díjat is. A reptéren már semmit se fizettem. De mondom, létezik olyan hogy on-line becsekkolás, ami azt jelenti hogy a indulás előtt pár órával otthonról saját magad becsekkolhatsz, és ezért nem kell külön fizetni. De nem tudom pontosan ez hogy működik mert ezt még nem próbáltam.
2009. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A repteren neked nem kell fizetned!!!

Nem kell becekkolaskor fizetni semmit se, csupan az utleveledre es az azonosito kodra kivancsiak.

Mindent a neten fizetsz ki, es megkapod a szamodat, vagy kododat. Nyugodtan utazzal veluk!

2009. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én liverpool-Budapest útvonalon voltam! Interneten rendeltem, nem kellett külön fizetni
2009. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hi!A barátom most repült velük,és nagyon megszívta!Előző nap még olvastuk a visszaigazolásukat a járatindulásról,aztán mire a reptérre ért,fél órával előbbre hozták az indulást!A hölgyike pont pakolt össze,és kedves mosollyal elküldte!Még fél órát beszélgetett azokkal,akik mentek,még a váróban voltak!A jegy 100%-ban elveszett,plusz a visszaút a dunántúlra!Itthon megvettük újra a jegyet,korán fel is ment,és most meg az itthon kinyomtatott beszálló kártyát kérték,ami persze nem volt!!Rajta kívül az utasok 50%-nak sem volt!Az utazási irodás nem mondta,hogy kell!40 Fontba került a helyszíni vétel!!Ennyit a Ryanairről..
2009. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!