Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jet2 jegyfoglalás. Most akkor...

Jet2 jegyfoglalás. Most akkor nem jó? A pénzt már levette. Már teljesen kétségbe vagyok esve =/

Figyelt kérdés

Online lefoglaltunk egy jegyet a jet2-vel,levette a pénzt is a kártyáról, de a foglalás végén kiírt egy ilyet: " Invalid Value Invalid value Miss B......... for field passengername."

A pontozott részen a neven van,de nem teljesen! Mármint 3 nevem van,és a végén a vezték nevemből csak az első három betű látszik. példa: Béla Péter Kovács helyett "Béla Péter Kov"

Most akkor az a baja hogy nem férne ki a nevem?? mert amikor a nevemet meg kellett adni az elején,akkor minden kifért a rublikákba.

Ebből lehet gond??

Azt írták hogy vissza igazoló email az 30 percen belül jön meg,de már eltelt 20 perc és semmi. De a pént levette.

Meg fog jönni az email??

És ebből a név cuccból lehet valami probléma?? :S


2011. okt. 5. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Még jet2-val nem foglaltam, de azt tudom, h elég csak egy keresztnév és a vezetéknév.
2011. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!