Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Magyarországra szeretnék...

Magyarországra szeretnék költözni, mert a barátnőm ott él. Mit kell tennem, ahhoz, hogy vízumot kaphassak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 01:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Indiai állampolgár vagyok.
2011. okt. 30. 01:13
 2/3 TijuMK ***** válasza:
100%

Szerintem a Bevándorlási hivatalnál érdeklődj:

[link]


hogy mik kellenek mert ez országonként eltérő lehet, minden esetre gondolom meghívó levél + szép kis pénzösszeg


Komolyra fordítva a szót, én a Marokkói barátom szeretném 2 hétre "behozni" és nekünk kell meghívó levél amit én küldök neki Marokkóba és amiben tanúsítom hogy felelősséget vállalok érte, fedezem az itt tartózkodását, lakhatást biztosítok neki.

Neki vízumkérelmet kell beadnia a legrövidebb itt tartózkodásra, tehát 3 hónapra, ha többre kéred nem fogják megadni. Orvosi papír kell hogy nincs fertőző betegsége. Mindez elég sokba kerül.(60 euro a vízum) és ha elutasítják akkor a pénzt se kapod vissza.


itt részletesen leírja:

[link]

2011. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
43%
Maradj otthon, így is sok az "indiai" itthon
2011. nov. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!