Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Balaton körüli biciklitúrára...

Balaton körüli biciklitúrára milyen, a kerékpár esetleges szereléséhez szükséges, minimális szerszámkészletet érdemes beszerezni? Mikre lehet szükség?

Figyelt kérdés
Mondjuk kb. addig, amíg eljutunk a szervízbe, vagy ilyesmi.
2009. máj. 7. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
apukám és öcsém tavaly kerülték meg a balatont. Ők merészek voltak kizárólag pumpát vittek magukkal!
2009. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jóóó, de most én nem azt kérdeztem, hogy mit NE! :-(
2009. máj. 8. 04:42
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Én nem nagyon értek hozzá, de mondjuk csavarkulcsot, és csavarhúzót biztos vinnék magammal. Azok a tárgyak azok, amik bármikor bármire jól jöhetnek. Én csak apróságokra számítanék, lánc leesés, és egyebek, ha defektet kapsz, vagy a fék lesz rossz, valószínű úgyis segítségre lesz szükséged, ha csak nem akarsz pót kerékkel, és szerszámos ládával közlekedni :)

Érdemes indulás előtt átnézetni valakivel a bicajt, aki ért hozzá, hogy ne ott érjen villámcsapásként, valami rejtett hiba :)

2009. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

szia!


A párom nagy bicaj őrült és ragadt rám valami tőle.

Tehát pumpa tutira kell,olyat vegyél amiben van nyomás mérő, gumibelső, foltozó, ragasztó bár a foltozó szettben benne van, és lehet kapni bicaj boltokban bicska formátumu szerszám szettet az nagyon praktikus mert minden van rajta és kis helyen is elfér. És esetleg egy szett láncot. Ezzel szerintem nagyon kevés eséllyel lesz gond de jó ha van. Nekünk mindig a gumival volt gond mármint a kerákkel. Mi álltalában erdőben hegyen völgyön bicajozunk. Jó bicajozást! De ha bemész egy bicaj boltba ott hozzáértők vannak és mindent elmondanak mikre lehet szükséged.

2009. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugy mentem hogy vittem magammal egy összecsukható kemping kerékpárt a hátamra drótozva. Végül nem volt rá szükség.
2010. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!