Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repulotereken, ha van tulsuly,...

Repulotereken, ha van tulsuly, azt keszpenzzel is lehet fizetni, vagy csak kartyaval?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincs kartyam, az utazasomig mar nem is lesz. Nem szamitok tulsulyra, de barmi megtortenhet, es nem tudom, ha megis fizetnem kell, megoldhatom-e keszpenzzel. Ha legitarsasag fuggo, akkor MALEV vagy Wizzair.
2009. máj. 8. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kp-val is.
2009. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tade ***** válasza:
Nem mindehol fogadjak el a kp-t. Olaszorszagban csak kartyaval lehet fizetni, ha nincs kartyad a holmidbol foglalnak le a fizetendo osszeg ertekeben. Ha 1 heten belul nem utalod a penzt, a homijaidat nem latod tobbe. Sajnos ez van.
2009. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Dublinban fizethettem készpénzzel is.
2009. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Brusszelbol repulok, remelem nem lesz gond. Koszonom.
2009. máj. 9. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A Malévnál nem veszik szigorúan a túlsúlyt. Tavaly Thaiföldről jöttünk haza vegy kisebb csoporttal, 35-40 kilós bőröndjeink voltak, annyit vásárolgattunk kint, és senkinek nem szóltak egy árva szót sem, pedig fel voltunk készülve, hogy fizetni kell majd.
2009. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!