Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Januárban 3-4 hétre mennék...

Januárban 3-4 hétre mennék Angliába. Kutyusomat is vinném, neki mit kell intéznem?

Figyelt kérdés
Úgy értem papirok,vizsgálatok,vagy engedélyek. Minden információ jöhet!
2011. nov. 14. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Àllatútlevél.

Ès ha nagyon kicsi akkor kézipoggyászként viheted, ha nem akkor rendes poggyászként, de azt elöre be kell jelenteni, mert ahhoz fel kell fütteni a rakteret. szóval légitársaságot kérdezd meg.

2011. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta az első.Én csak annyit tennék hozzá,hogy kelleni fog az oltási könyve is amivel igazolni tudod,hogy minden oltás amire szüksége van a kutyának megvan neki..Amikor megérkezel Angliába el kell vinned a lakóhely szerinti állatorvoshoz,aki megvizsgálja,hogy minden rendben van-e,és 3 hét karantént rendel el..(azt jelenti,hogy elvileg a lakásból nem vihetted ki a parkba vagy utcára a többi kutya közé..hogy gyakorlatban hogy zajlik nem tudom..Mi a mellettünk lévő parkba kivittük,nem találkoztunk rendőrökkel..)

JA!és kötelező a chip..Nélküle el se induljatok..


Csak egy kérdés.3-4 hétre elég drága mulatság lenne a kutya..Nem lenne jobb ha valaki vigyázna rá addig???Sokkal olcsóbb,és nincs ennyi gond vele...(ez csak egy kérdés...)

2011. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden oltása megvan,chippelve is van. Egyedül az útlevele hiányzik. gondoltam,hogy itthon hagyom,de páromhoz megyek ki és gondoltam ő is szívesen látná a kutyusunkat.
2011. nov. 14. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz olcsó a repülőjegy,és a kinti orvosi vizsgálat..De te tudod..
2011. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kb. milyen árra számítsak?
2011. nov. 14. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anglia speciális eset! Konzultálj dokival, de úgy tudom, hogy utazás előtt fél évvel kell egy tesztet csináltatni stb meg karantén is van...nem tudom pontosan, azért mondom kérdezz egy állatorvost!
2011. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Karantén nincs !

Fél évre előtte vesznek vért (szóval januárban már nem mész kutyával) utánna megkapja a papírokat,meg két oltást,és azt hizsem,hogy 48 órád van,hogy beérj az UK-ba. Ott ellenőrzik a papírokat,ha minden rendben akkor csókolom. Karantén akkor van,ha nincs meg a vérvétel...

2011. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor azt hiszem az utazás eltolva.
2011. nov. 16. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
hülye vagy te....
2011. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!