Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Vigyek magammal valamennyi...

Vigyek magammal valamennyi elelmiszert?

Figyelt kérdés

Jovoheten utazok ki 5 napra angliaba. egy kis hotelban leszek par ismerosommel, az araban csak a reggeli van benne.

vigyek magammal valamilyen elelmet?

draga a kaja Londonban?


2011. nov. 21. 21:15
 1/5 anonim válasza:
100%

Azt mondják, hogy jót ehess Angliában 3szor kell reggelizned egy nap ;) de úgy látom a reggeli meg lesz :)

Nem valószínű, hogy lesz lehetőséged ételt melegíteni.

Ha nagyon nem engedheted meg magadnak a McDonald’s, vagy bármilyen gyorsétterem, ((esetleg bolt)) jó választás. De én nem hagynám ki az utcai árusok által kínált ún. fish&chips-t. Ez ár-érték arányban megéri, és "nemzeti specialitás" ;) Nyugi itt is vannak olcsóbb éttermek, gyors-étkezdék a bevásárlóközpontokban, illetve a városban.

Így én nem vinnék magammal túl sok kaját. Legfeljebb konzerv májkrémet, halat, és esetleg egy kis tartós extrudált kenyeret. Otthon pedig sütnék valamit (pogácsa/perec/darált keksz) így ebből a többieket is megkínálhatod, és tartós is.

Jó utat!;)

2011. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Csinos leszel a reptéren, kis bödönkében májkrém, kolbász, zsebeidben rántott husi... te nem érzed a helyzet groteszk mívoltát?
2011. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Első vagyok...A bőröndben felvihetsz májkrémet (olyat lehetőleg aminek van bontója) senkit nem fog érdekelni. Egyébként, ha nem engedheti meg magának a puccos éttermeket akkor szerintem vacsorára tökéletes. Az ebédet (hogy meleg legyen) megoldja ott is... Szerintem.

Van aki szeret világot látni, és csak a nagyon alap gasztro különlegességeket megkóstolni. Ha ő az új helyek megismerésére áldoz, és nem CSAK a hasára, jól teszi.

Jó utat! ;)

2011. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mivel jelenleg meg kozepiskolas vagyok, igy nincsen nagy keresetem.

a diakmunkan osszesporolt penzembol megyek ki! ezert nem engedhetem meg magamnak a puccos helyeket.

fish & chips-et es a tipikus angol reggelit ki fogom probalni :)

1-2 konzervet akkor berakok, kenyeret meg veszunk itt.

koszonom!

2011. nov. 22. 21:10
 5/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit, érezzétek jól magatokat! Vigyázzatok egymásra majd, London eléggé nagyváros :') Jó utat ;)
2011. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!