Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ausztriai utazás de hogyan?

Ausztriai utazás de hogyan?

Figyelt kérdés

meghívást kaptam 1 hétre Innsbruck mellé 1 kis faluba

hogy tudnék a legolcsóbban kijönni és hogy tudok odajutni?

nem utaztam még soha se külföldre

valaki elmagyarázná az ottani közlekedést?

köszi


2011. nov. 22. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
megy vonat közvetlenül Innsbruckba, szólj nekik, hogy menjenek ki eléd
2011. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én jövő héten utazom innsbruck mellé. a legolcsóbb, ha veszel Bp-Wien akciós jegyet a mávnál 13 eurotól.

aztán oebb.at-ra menj, lehet online jegyet rendelni: van egy olyan akciójuk most, hogy bécs, innsbruck 15euro csak néhány nappal előbb kell foglalni, ab westen a ticket neve, de majd meglátod ha kidobja.

2011. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 euro? Ez engem is nagyon érdekelne, de sehol nem találom az oebb.at-n, csak 59 euro-s ajánlatot látok. :(
2011. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
közben meglett: [link]
2011. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, igazából az akciós jegy nem csak bécs-innsbruck vonalra érvényes, én pl innsbruckból utazom tirol nyugati részére, a lényeg, hogy a westbahnstrecke-re legyen érvényes, de ha kidobja a jegynél ezt a lehetőséget, akkor értelemszerűen van.

ja és egy útra szól a jegy.

2011. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem jövő nyárra jött volna kapóra jegy, de sajnos csak jan. 31-ig érvényes az akció :( pedig érdemes lenne kihasználni
2011. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most olvasom, hogy decembertől startol európa első magán vasútja AUSZTRIÁBAN: [link]

állitólag jóval olcsóbbak a jegyek mint az állami vasutakon.

érdekes sztori :)

2011. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a westbahn egy áldás, főleg, ha lehet rajta bringát szállítani (úgy tűnik lehet)
2011. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noilein válasza:
Én Innsbruckban szoktam megvenni a jegyet, oda-vissza 78 euro-ért. Régebben olcsóbb volt, mint otthon megvenni. Ha még mindig így van, akkor kérdd meg ismerösödet, hogy vegye meg neked és küldje el postán. Ha Bp-röl utazol, akkor vagy Bécsben, vagy Salzburgban átkell szállnod, vagy az éjszakaival mész, az közvetlen.
2011. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!