Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyire ciki ha egy 160...

Mennyire ciki ha egy 160 centis,55 kilós lány 80 centis bőrönddel ácsorog a reptéren?

Figyelt kérdés
A következő szemeszteremet nem Magyarországon fogom tölteni, így még ha csak a legfontosabbakat viszem, akkor is megtelik egy bőrönd:), sőt nagy valószínűséggel kettő lesz belőle, mert még egy válltáskát is fogok vinni + a kézipoggyász:) Mennyire ciki ez a sok cucc? Főleg, hogy a bőrönd kb. a csípőmig ér...
2011. dec. 31. 15:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
ebben mi a ciki?-.- más is utazik sok-sok bőrönddel
2011. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most én sem értem. Én 155 cm és 50 kiló vagyok, és én is szoktam utazni, 2 bőrönddel is. Sose éreztem még cikinek. Hova utazol?
2011. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Los Angeles:)

Hát végül is igazatok van, ez egy reptéren nem kéne, hogy ciki legyen:D

2011. dec. 31. 16:01
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni?
2011. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem értem a problémát... Miért lenne ciki? Kinek mi köze hozzá? Ki foglalkozik egyáltalán vele? És még sorolhatnám az ilyen és hasonló kérdéseket.

Ha én Los Angelesbe mehetnék (legnagyobb álmom eljutni USA-ba), biztosan az lenne a legkisebbe gondom, hogy hogy fogok kinézni a bőröndömmel...

2011. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként bocsi, nem meggyanúsítani akarlak, de ez a kérdés tök úgy jön ki, mintha csak le akartad volna írni, hogy Los Angelesbe mész, és ahhoz kerestél volna apropót...

Tényleg bocsánat, ha tévedek, de így érződik.

Azt megértem amúgy, hogy örülsz neki. :)

2011. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen csökkentsd le a bőröndöd méretét mert így körbe fognak állni a reptéren és kiröhögnek:D

Ha szerencséd van akkor talán a rugdosást és a köpködést megúszod de ebben nem vagyok biztos:D

2011. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Antimod ***** válasza:
100%
Minden ciki, ne vigyél bőröndöt, mert ciki, vegyél meg mindent odakint.
2011. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Ez a kérdés nem azért irodott hogy megtudja ciki vagy sem.Minden értelmes ember tudja,hogy az utazás ezzel jár..Csak kellett valaki aki végre rákérdez,hogy hova utazik,mert minden áron el akarja újságolni Amerikát..

Egyszerűbb lett volna ha így teszed fel a kérdést.

"Én megyek L.A-ba..Mit vigyek ki magammal?"ez a kérdés értelmesebb lenne.

üdv

2011. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem kamu, és amiért kérdezték, hogy hova megyek, azért írtam le:)

Jó tény, hogy még nem voltam reptéren és nem tudom, hogy hogyan mennek ott a dolgok...

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 31. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!