Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki ha egy lány nem tud...

Ciki ha egy lány nem tud táncolni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én sem tudok:S

nem is járok discoba

2011. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak keringőzni tudok. (Azt is csak módjával :P) 16L
2011. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia! Cikinek nem annyira ciki,de nem is olyan jó=/ inkább járj tánc suliba:) az jó ötlet lenne,szerintem:)
2011. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, én nagyon ritkán látok olyat, aki tudna úgy, hogy nem tanulta hosszabb ideig, vagy ilyesmi... Magyarán semmi ritmusérzékük mostanában a lányoknak, csak rázzák a valagukat és kész.


A diszkós vonaglást hadd ne hívjuk táncnak, ha nem baj.

2011. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Én egyáltalán nem tudok táncolni. Próbáltam már ezerszer, de annyira nincs ritmusérzékem, hogy még egy egyszerű csárdást sem bírtam rendesen megtanulni :D A barátom, ismerőseim is tudják, néha cikiznek miatta, de nem veszem magamra, sőt néha én magam poénkodok vele. Ha megtanulod kezelni a dolgot nem lesz semmi probléma ezzel :)
2012. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudok. Nem is az a lényeg, hogy tudsz-e vagy nem, hanem hogy jól érzed-e magad a bőrödben vagy sem. Ha igen, akkor mit érdekel, hogy mások mit gondolnak, ha nem, akkor szerintem nem biztos hogy a táncon múlik. Ha viszont így gondolod, akkor tanulj meg, vagy csinálj úgy, mint mások: vagyis csinálj úgy, mintha tudnál! :)

Az a legfontosabb, hogy fogadd el magad: nézd meg mi tesz boldoggá, mi szerez örömöt, és azt csináld, meg kipróbálhatsz új dolgokat is, hátha bejön!

2012. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem nem! én se tudok nagyon, ehelyett mindig csak úgy táncolok, ahogy jól érzem magam..és az a legjobb, ha úgy csinálod a dolgokat, ahogy neked jó.. az igazi baráti köröd el fog fogadni. ha nem, nem igazi. amúgy is utálom azt a szót, hogy ciki..mi az, hogy ciki? mert pár-több ember annak tartja? és? kit érdekel! élj úgy ahogy szeretnél és akkor tuti boldog leszel! ;)
2012. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A mai technóra nem is kell tudni. Elég ha riszálsz.
2012. jan. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 STRING válasza:
Manapság nem ciki, OLTÁRI GÁZ!!! Kivéve ha az a lány Rock bandában játszik. Ott a saját zenéje motiválja hogy mozogjon.
2012. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki!!

csak érezd jól magad!! :)

2012. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!