Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Francia idegenlégió kiindulási...

Francia idegenlégió kiindulási előkészületek mit és hova mennyek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy Párizs ba és Aubagne ba van a 2 főbb toborzóiroda.


Párizsba mennék repülővel és elég maceráns lenne onnan Aubagne ba menni hogy aznap még be is engedjenek szóval ezért gondoltam hogy inkább Párizs lesz a célálomás és utána meg majd átvisznek Aubagne ba.


Anyagilag sem álok túl jól ezért is egy olcsó rep jegy belefér elővételben de az hogy Párizs ból (busz út marseille be is 25.000ft és 25 óra) szóval azt kihagyom ha olcsóbban kijövök a repülőjegyből ami 2,5 óra maximum.


Még az érdekel hogy amikor jelentkezni akarok bemegyek pl Párizsi toborzóirodába akkor aznap beengednek már ha H-CS között megyek reggeli órába? Mi az ami még jó ha nálam van tisztálkodó szereken és 2 váltás ruhán, M-FR szótáron kívül?


Milyen okmányokra lesz szükségem amit vinnem kell oda személyi igazolványon kívül?



[link]

És a társoldalaikat ismerem + 3 könyvet is olvastam szóval ezeket az információkat tudom mielőtt még valaki belinkelné :)


Személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi etéren.



Előre is köszönöm szépen !!!!!!!


2012. jan. 8. 00:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Lány vagyok,nem értek a témához,DE borzalmas a helyesírásod -.-
2012. jan. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, komolyan!! Ahogyan észrevehetted a légióba készülök ki és nem helyesírás versenyre.


De amúgy igazad van és elnézést kérek mert biztosan reggel hajnali fél 5 kor annyira rossz volt a helyesírásom hogy a reggeledet elrontotta.


tuskó vagyok, és lehet hogy enyhe kifejezés.


további szép napot.

2012. jan. 8. 04:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen katonai fórumon hamarabb fogsz választ kapni. Kétlem, hogy itt túl sok idegenlégiót megjárt emberke lenne.
2012. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bence_ válasza:

Nekem annyira nem vészes az írása.

Miért akarsz kimenni?

2012. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már nem aktuális. Azóta már letartóztatták a kérdezőt.
2012. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kihívás és anyagi szóval mind 2 fő ok megvan nekem, Ezért mindenképpen kikel mennem.
2012. jan. 8. 22:17
 7/11 anonim válasza:
100%
Ismerek olyat aki járt kint.Ez legyen az utolsó ötleted.Segíteni nem tudok a kérdésekben,csak ezt az 1 tanácsot tudom adni. Ha érdekel "személyes tapasztalat": 3 napig bezárnak egy dobozban,másnak a szarját kell megenned,ha egy alagútba kerülnél,hogy eltüntesd a társad nyomát...de gondolom hasonlókat olvashattál a könyvekben is.Sok sikert!
2012. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondanátok olyan könyv címeket amikben ilyen sztorikat írnak?
2012. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rejtő könyvek [link] Utána meg felébredsz :)
2012. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 viviendre válasza:
Vakító árnyak Tony Sloane
2015. jan. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!