Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kell az 5 éves kislányomnak...

Kell az 5 éves kislányomnak útlevél Franciaországba ha kocsival megyünk?

Figyelt kérdés
Mert úgy nem állítanak meg a határon azért írtam hogy kocsival. Ha kell, akkor mennyi idő még megcsinálják, és mennyi pénz? Ft? És mi van ha nincs neki? Mennyi az esélye hogy megállítanak?
2009. máj. 28. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell, hogy legyen nálatok személyazonosság igazolására szoló okirat. Mivel a gyereknek se jogsija, se személyie, ezért neki mindenképp útlevél kell.

Ha találkozol egy szőrözős rendőrrel, bevihet amíg tisztázódik a gyerek személyazonossága. Úgysem árt, ha van útlevele, gondolom máshová is mentek, csináltasd meg neki.

2009. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, bizony kell. Csak ezzel azonosítható.
2009. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt minden kérdésedre választ kapsz a csináltatással kapcsolatban

2009. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mi vagy max 2 héten belül mennénk, és vagy 3 napig lennénk ott, vagy még addig sem, 1 nap disneyland, 1 nap párizs és haza. De mivel terhes vagyok, 23 hetes, ezért sietnénk ki, hogy ne legyen akkora hasam addig. no meg utána ha megcsináltatom, kétlem hogy mennénk a közeljövőben kicsibabával külföldre,
2009. máj. 28. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kockáztatnék. Kérd sürgősségivel, azt hiszem, akkor 1 hét alatt megcsinálják, dupla illetékért.
2009. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

NE kérd sürgősségivel, hanem a Budapesti Központi Okmányirodában rendeld meg az útlevelet. A megrendelést követő MÁSODIK nap fogják postázni... És a harmadik nap a postás ki fogja vinni... Persze egy hónapot vállalnak.

Sürgősségiben BIZTOSRA mondják, hogy EGY HÉT után kapod meg. Ismerőseim és én is ott csináltattuk, mindannyiunk egy héten belül POSTÁN kapta meg. Sürgősséggel csak a helyszínen lehetett volna átvenni.


Amúgy szükséges az útlevél. Amúgy nagyon nagy bajba is keveredhettek.

2009. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, kell a gyerekeknek utlevel, hiszen azzal tudod igazolni!

Utlevel nelkul nem viheted ki a gyereket az orszagbol!

2009. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!