Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nemzetközi telefonszámot...

Nemzetközi telefonszámot szeretnék, amin mindenhol elérhető vagyok, Ausztrália, Ázsia, Amerika, Európa. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Lassan 20 éve hogy elterjedt a mobiltelefon és a roaming.
2012. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a házi telefonod is nemzetközi, hiszen perui telefonszámot is hívhatsz és kongói telefonról is hívható vagy.
2012. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is olyan telefonszámod van...
2012. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Igen, létezik. Ha dobsz privit, akkor megbeszéljük, konkrétan mit szeretnél...
2012. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A skype-on is letrehozhatsz egy tel.szamot es ha van laptopod, akkor elerheto vagy barmikor/barhonnan.
2012. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Elsa ***** válasza:

Tévedés, hogy a mobiltelefon mindenhol elérhető. Szolgáltatófüggő ugyanis, akiknek nem ér el a lefedettségük az egész világra.

Magyar mobilt Kanadában pl. nem tudsz használni.

A földi szám azonban valóban hívható, ill. a netes megoldás is jó.

2012. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar mobilt Kanadában pl. nem tudsz használni."

kb 5 mp gugli után kiderül hogy pl. a magyar Telenornak három roaming partnere van Kanadában:

[link]

2012. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
műholdas telefonra gondoltál?
2012. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet hogy rosszul tetted fel a kérdést, vagy én tudom rosszul?Hiszen ha a telefonod túlvégén +3620 +3630 +3670, tehát Magyarország előhívó számával a "+36"-tal hívnak, tudtommal mindenhol elérnek, csak roaming díjat kell fizetned.
2012. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
annyi hiba lehet a dologba hogy más frekvenciát használnak egyes országokban de majd az összes mai telefon 4 csatornás már amit midnenhol tudsz használni. és kb 10éve voltam japánban akkor még a 3sávos telok voltak idehaza elterjedve akkor nehezebb volt olyan telot szerezni ami négysávos de a felsőkategoriás mobilok akkoris ilyenek voltak. ahol van hálozati lefedetség ott működik minden telo. a másik megoldás a műholdas telefon aminél földi torony nélkül is tudsz telefonálni de azmeg egy kicsit drága
2012. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!