Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal egyhetes...

Mit vigyek magammal egyhetes sítúrára?

Figyelt kérdés

Egyhetes sítúrára megyek, írnátok légyszíves egy listát azokról a dolgokról amiket mindenképp vigyek? Az a tjpus vagyok, aki mindig valamit otthon felejt, ezt szeretném elkerülni most. :)


Köszönöm.

16/L


2012. febr. 2. 19:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
jó meleg cuccok (vízállóak), sapi, sál, kesztyű, többféle meleg vízhatlan cipő/ bakancs/ csizma, napszemüveg/ síszemüveg, ajakír, telefon töltő, papírzsepi, hálózsák?(talán) azt most ennyit tudok mondani XD
2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második válaszoló. :)
2012. febr. 2. 19:39
 3/12 anonim válasza:
100%
nincs mit, remélem segítettem =)
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Síruha: nadrág, dzseki, polárpulcsi, SISAK, sapka, sísál, sí/napszemüveg, jégeralsók, sízokni, síkesztyű

Egyebek: hétköznapi cuccok, egy bulis cucc, ha mentek ajakápoló, naptej, telefontöltő, fürdőszoba(tisztálkodószerek, borotva, manikűrkészlet, hajszárító, smink, ha mentek bulizni is), házipapucs


Szerintem kb ezek a cuccok, én ezeket vittem:) Jó síelést!

2012. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
esetleg még fésű,fogkefe és esetleg fényképezőgép jó sok zokni sem árt. tisztálkodószerek,betétet, gyógyszer,sebtapasz,nasi, vihetsz mp3/4-et is ha gondolod, diákot-szeméyit se felejtsd otthon, zsebkendő:D,hajgumi,csat. Talán ezeket nem írták még,de ezek inkább kis apróságok. De én pl egyszer hajcsatot nem vittem és persze,hogy pont az kellett volna:D
2012. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ja és jó síelést!!:D
2012. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
és ha van akkor ki literes /1,5 literes termoszt is vigyél :)
2012. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
kis* bocsi
2012. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,nagyon rendesek vagytok.

Tényleg rengeteget segítettetek. :)

2012. febr. 2. 22:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Aggregátort!!
2012. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!