Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok magammal mit kezdeni a szünetben. Napok óta ugyan azt csinálom. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok megint!


Minden reggel felkelek és meghallgatom a kedvenc rádiúműsoromat ami 10-ig tart amit nem hallottam volna belőle azt újrahallgatom a neten. Utána 12-13 óra körül kikászálódom ebédelni majd felöltözöm gépezek majd este lefekszem és alszom. EZ NEM MEHET ÍGY TOVÁBB! Kérlek segítsetek már kezdek bedilizni, nem tudom mit tegyek. Nincsenek barátaim úgyhogy társasprogramok kilőve. Nem tudok mit csinálni a városban meg szerintem kiröhögnének hogy ott kószálok egyedül. Mit csináljak ahogy az előbb írtam kezdek bedilizni. Már pocsékul érzem magam nem tudok mit csinálni. HELP!


2011. jún. 21. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Segíts otthon a házimunkában. Olvass. Kézimunkázz (ha nem tudsz, próbálkozz).
2011. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami más? Mert úgy gondoltam hogy valami nem is tudom. De azért köszönöm. :)
2011. jún. 21. 23:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.Nekem ezek váltak be, azért írtam :)
2011. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2011. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vegyél valami ujságot, keress hobbit, nézz sorozatot, mostanában egyre többet lehet nézni neten. És biciklizni se mersz elmenni egyedül ? hol laksz ? Hallgass zenét, ugy egész szórakoztató
2011. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

na akkor kezdjük ott,hogy nincsenek barátaid..itt a nyár,és itt az alkalom hogy szerezz..békülj ki azokkal akikkel nem vagy jóba,és ismerd meg az ismeretleneket..:)osztálytársaidat,bárkit..menny ki biciklizni,vagy görkorizni,rollerezni,amid van.mozogj egy kicsit,mert ha egész nap gépezel nagyon el fogsz lustulni.járj le futni,tornázz otthon.(mondjuk jó lenne tudni hogy fiú vagy lány vagy-e..) nézz meg egy két filmet..:)

hirtelen ennyi.nameg olvass könyveket és újságokat.

13/L

2011. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt a tökéletes alkalom arra, hogy ismeretségeket kössél, barátkozz. Ugyan, miért néznének hülyének, ha elmész a városba valahova egyedül? Én pénteken voltam így. Bizonyítványosztás után elmentem szétnézni a városba, benéztem néhány ruhaboltba, vettem egy rövidnacit. Jó meleg volt, sétáltam egy nagyot, vettem néhány apróságot és senki nem nézett rám hülyén, sőt. Tudod, hányan mennek egyedül a városba?! Ráadásul találkoztam egy iskolatársammal, aki egy évfolyammal jár alattam, tök jót beszélgettünk, és pont arra jött egy lány, akivel egy általános iskolába jártunk, de mióta elballagtunk (2 éve) nem találkoztunk. Annak ellenére, hogy sosem voltunk puszipajtások baromi jól elbeszélgettünk. Ott álltunk a pláza mellett és vagy fél órán keresztül beszélgettünk hárman, nagyon jó volt!:)

Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ne keseregj azon, hogy nincsenek barátaid, hanem indulj el valamerre és barátkozz, mert hidd el, vannak szép számmal nyitott emberek:)


Egyébként pedig sétálj nagyokat, menj el biciklizni, futni, tornázz otthon, mozogj sokat, mert nagyon ellustulsz és ősszel meg leszel halva. Segíts otthon a házi munkába, rajzolj, fess, tanulj meg sütni, főzni, menj el strandra..

16/L

2011. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálom:

Reggel felkelek,először vagy letusolok,vagy csinálok magamnak finom reggelit,utána visszafekszem az ágyba és nézem a tv-t.Kicsit pihizek,aztán felöltözök,körmöt lakkozok.(evvel nagyon elvagyok,minden nap más színű,kiélem magam mert év közben nem lehet)Aztán elviszem a kutyámat sétálni a parkba,aztán leülök a gép elé,megnézem a facebook-omat,feljövök gyk-ra,és 12-13ó körül eszek,majd délután meg csinálok valami finom sütit..aztán utána barátnőimmel vagyok estig,aztán meg tv és alvás.


szerintem olvass valami jó könyvet,főzzél valami finom ebédet,süssél sütit,takarítsd ki a szobádat,rajzolj,énekelj,táncolj,gyakorizz,fb-ozz,nézd a tévét,nézzél filmeket,menj el vásárolni,nézelődni,hidd el nem néznek hülyének..menj ki az udvarra játszani vmit..annyi minden van,hogy lehet már unatkozni?


Remélem segítettem.;)


14L

2011. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy lány vagyok és Karcagon lakom :/
2011. jún. 22. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!