Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 5 napra megyek Erdélybe....

5 napra megyek Erdélybe. Miket rakjak be? 12/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy pár túracipőt, és egy pár városnézésre alkalmas cipőt/szandált. Tegyél be két farmert (ha az egyik koszos lenne), illetve 2 db rövidnadrágot. Ha szoknyás vagy, akkor vigyél magaddal szoknyát is. Pólót minden napra egyet tegyél, illetve kell melegebb pulcsi is (sztem 2-3 db), esetleg még jól jöhet egy farmerdzseki, és egy esernyő, esőkabát. Én naptejet is vinnék magammal, ill. szunyogirtó sprayt, kullancs csipeszt. És akkor a szokásos dolgok: tusfürdő, sampon, fogkefe, fogkrém. Én mindenképp vinnék könyvet is, mpr lejátszót, fényképezőgépet.
2009. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ruha es fenykepezo gep a legeslegfontosabb. En majus 31 diken voltam Erdelybe es vasarnap reggel a hegyekbe 30 cm ho esett :) Gyergyoszentmiklos kornyeken s jo lett volna si bakancs pedig nem volt


hova josz Erdelybe kedves kerdezo :D megirhatod ide vagy priviben :)

2009. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyén fog hangzani, de még én se tudom, hogy hova megyek, mert a nagynénémmel megyünk és ő tudja. Igazából már kérdeztem csak voltam olyan hülye és elfelejtettem:(:(. Ha megtudom írok.
2009. jún. 13. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pulcsit, meleg felsőt, hosszú nadrágot vigyél magaddal mindenképpen. Pár éve Torockón voltunk, esténként nagyon hűvös volt augusztus elején is. Fényképezőgépet itthon ne felejtsd. Pénz nem kell sok, minden nagyon olcsó.


A nyáron én is megyek, igaz már negyedszer, de már most nagyon várom:))) (Most csak Kolozsvár pár napra, a nagykörútak már megvoltak:))

2009. jún. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
változékony az idő tehát jo időre rakhatsz be rövidnadrágot polot de az is előfordulhat hogy következőnap rossz ezért olyan ruhát is rakj el.
2010. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
es merre voltal kedves kerdezo . es h telt?
2010. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
köszi a sok segítséget mindenkinek! Kovászna (Háromszék), Béla falván voltunk elszállásolva. Kézdivásárhely környéke, Gelence,Büdös barlang, Szent Anna tó, Mohos-tőzegláp, Perkői Szent István napi búcsú, Parajd sóbánya, Csíksomlyó, Medve tó. Ez az út valami csodálatos volt!!! Gyönyörű és felejthetetlen. Remélem, úgy érzem sikerült tanulnom az ottani emberektől, mert itt Délvidéken, de Magyarországon is lenne mit tanulni!Annyira kedvesek, önzetlenek,szerények,segítőkészek...Tisztelem becsülöm minden Erdélyi magyart!
2010. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!