Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi meleg ruhát vigyek...

Mennyi meleg ruhát vigyek Erdélybe?

Figyelt kérdés
Augusztus utolsó hetében megyek faházba a Gyilkos tóhoz. Már őszi hideg van olyankor Erdélyben vagy még enyhébb? Mit vigyek magammal?
2009. júl. 10. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
én Július végén megyek Erdélybe, de énse tudom:D
2009. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én tavaly voltam kinn júniusban, de akkor is kellett pulóver, esőkabát.
2009. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én most voltam egy hétre, de nagyon meleg volt estefelé volt hidegebb. Ettől függetlenül volt 1-1 zápor úgyhogy augusztusba már biztos hidegebb lesz. Szerintem vigyél mindenből egy melegebbet is.
2009. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hogy fele meleg,fele hidegebb.

Mindketöre szükséged lesz

2009. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, de egy utazótáskát vihetek csak, mert hálózsákot is kell vinni, meg sportszereket (boxkesztyű, stb, amik sok helyet foglalnak) ugyanis edzőtáborba megyek, egy hegyimentő szálláson leszünk, szerintem még ágyunk se lesz, mert kb 20-an leszünk.
2009. júl. 10. 19:47
 6/6 anonim válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁ értem. Uccsó vagyok. Akk szerintem vigyél egy hosszú farmert az mindig bejön meg 1 pulcsit.
2009. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!