Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repüléskor bármilyen utazótásk...

Repüléskor bármilyen utazótáskát lehet vinni?

Figyelt kérdés
Sporttáskát is,vagy csak gurulós bőröndöt lehet leadni?

2012. febr. 5. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet ezt is, azt is.

A leadott táskákat sajnos sokszor éri valami sérülés a gépre-gépről történő dobálás során

2012. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de biztonságban van a táska,ha leadom?mert hallottam olyat,hogy kiloptak belőle dolgokat...
2012. febr. 6. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban én is hallottam ilyesmit, de konkrét személy még soha nem mondta, hogy igen, ő, vagy közvetlen hozzátartozója, ismerőse járt így. Olyant viszont hallottam, hogy véletlenül a táska elkeveredett, másik gépre került, és néhány napba telt, mikorra visszakerült a tulajdonosához.
2012. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem még nem sérült bőröndöm és nem is tünt el belőle semmi. De a reptére be tudod fóliáztatni a csomagod a plusz biztonságért
2012. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen csomagot fel lehet adni. Én már láttam fekete kukászacskóba pakolt csomagot..

Én sem hallottam még, hogy loptak volna, de azért túl nagy értéket ne rakj a feladandóba.

Sajnos nem nagyon vigyáznak a csomagokra, én sokszor kaptam vissza a csomagom koszosan vagy elszakadva. Tényleg érdemes befóliázni.

2012. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és egy utazótáska,ami kb ekkora,felvihető kézipoggyászként?

[link]

2012. febr. 14. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális:

Légitársaságtól függ, nézd meg mekkorát enged az, amivel (vagy amikkel) utazol.

Leadni bármilyet lehet, a lényeg, hogy általában azt hiszem fejenként egyet, és szintén légitársaságonként változó, de 20 kg-ot nem meghaladót. Mi adtuk már fel egy gyümölccsel teli hátizsákot is, szóval...

Érdemes befóliáztatni, főleg, ha nem olyan erős, és ha át is szállsz közben.

Nekünk speciel tűntek már el dolgaink. Én nem emlékszem rá, mert kicsi voltam, de szüleim mondták, kisebb dolgokról volt szó.

2012. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!