Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » AU PAIR téma: hogy zajlik le...

AU PAIR téma: hogy zajlik le az első telefonbeszélgetés?

Figyelt kérdés

Szeretnék Au Pairkedni, de elég bizonytalan vagyok a telefonos beszélgetés miatt, sok lehetőséget emiatt is szalasztottam el. Most van egy új, tudják, hogy basic az angolom (az övék se jobb, amennyire sikerült leszűrnöm), de az amúgy egy szilárd basic. :)

Szóval ha minden igaz, holnap este fognak hívni. Miket fognak kérdezni, vannak-e rossz válaszok, amiket adhatok és én miket kérdezhetek? Adjatok tanácsokat lécci.

Ja és a fizuról még nem volt szó, csak annyi szó volt erről, hogy amikor a hapsi vázlatosan leírta, miket ajánlanak (kirándulások, saját szoba, nyelvsuli), odaírta még, hogy pocket money, de nem konkretizálta. Tehát ha esetleg megkérdik, mennyit akarok, arra mennyit ésszerű válaszolni? (Német család Németországban, 3 gyerek van, a legkisebb 2, a legidősebb 10 éves, csak 3 és fél hónapról van szó). Mennyi a minimum? 260 €? Az utazás költségeit ki állja?

Egyébként nem egy ügynökségen keresztül találtam őket, hanem ők írtak nekem az aupair-world.net-en, nem tudom, mennyire megbízható, de elég színvonalas oldalnak tűnik, és a családnak képei is vannak kitéve, azok alapján egy átlag család. Az tetszik bennem nekik, hogy jól kidolgozott, kedves a profilom, és a hapsi szeretne magyar au pairt, bár még nem derült ki, miért, pedig kérdeztem, de valószínűleg elkerülte a figyelmét a kérdés.

Előre is köszi a válaszokat és a türelmet. :)


2012. ápr. 17. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Beszéltél a családdal már? Mit beszéltetek? vagy adjak még tippeket mit lenne érdemes megkérdezni?

Én is ott találtam az én családomat, akikhez megyek majd augusztusban, szóval szerintem is megbízható az oldal meg mindenki azt mondja. Hova mész Németországon belül?

2012. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!