Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek mi az értelme, azaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi az értelme, azaz a randin a szövegnek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de nem bánja meg senki ha elolvassa, mert sok benne az igazság/szerintem./


Na jó, mielőtt a mi értelme a randinak kérdés után elküldenétek melegebb égtályakra az "IQ-m" miatt el is mondom mi a zavaró. Ülj le szembe egy vadidegennel és beszélgess vele. Akármiről, ami eszedbe jut. Persze hogy nem jut az ég világon semmi sem az ember eszébe mert azáltal, hogy dolgot elkereszteltük "randinak" már olyan más az egész, elvész minden spontaniitás és megpróbálunk megfelelni az illető elvárásainak, és szóval tartani.


Most mondok valamit, csukd be a szemed és kezd el figyelni, azt, hogy éppen mire gondolsz. Ezt csináld kb 1-2 percig, majd olvasd tovább amit írok....


TÉNYLEG CSINÁLD MEG!


HALLOD!


ADDIG NE OLVASD TOVÁBB PLEASE :)



Oké, hirtelen minden gondolatod elszáll, nem jut eszedbe semmi, és a fejed üres, nem gondolsz semmire, mert arra gondolsz, hogy mire gondolj. Ugyanígy egy randin is, ha arra gondolsz, na most miről is beszéljek, és na ez vajon most illik e ide, mennyire szalonképes amit mondani akarok, akkor megnit mi lessz? Nem jut eszedbe semmi. Ha meg arra gondolsz, hogy ne gondolkodj, hanem spontán légy akkor már elrontottad, az egészet mert ugyan ott vagy. gondolkodsz.


Szóval ott vagy, szembe egy másik emberrel és nézitek egymást mint borjú az új kaput, és egyikőtöknek sem jut eszébe semmi, egy-két eröltetett, "hogy vagy" ,"mi a hobbyd", "mit melózol" , "Mi a kedvenc színed" . "Van kutyád" . "nem tudtam, az elefánt mióta háziállat" . kérdést odanyomsz és ezzel kész, vége megvolt a randi.


Ülj le a metrón/buszon/vilamoson egy vad idegen mellé és tedd, hogy "randin" vagy, egyszerűen, akard megismerni. Akkor az megint furcsa, kérdeztél e már meg valakitől olyat a metrón, hogy "szia, X vagyok, téged hogy hívnak? Mi a hobbyd, mit szeretsz, csinálni, jársz sportolni, hol dolgozol?


-.- nem. ilyet nem látni és nem is nagyon csinálunk.

Persze normális, hogy a 90 éves cukorbeteg nénike nem olyan érdekes mint egy csinos lány...


Szóval az ismerkedés "ciki" lenne? Nem... a randi szerintem az ismerkedés egyik eröltetett giccses, röhelyes formálya.


Akkor mondja már meg valaki,

1. Mi értelme van ennek a "randi" dolognak?

2. Ha egy lányt minden féle eröltetett találkozás nélkül akarsz megismerni, mi a teendő. Mondjuk megismerted egy buliba, vagy már ismered régóta, de nem akarod ezt a gicses buta, nézzünk egymásra, és ismerjük meg egymást felületesen dolgot, akkor hogyan ismerheted meg másképpen.


3. Még valami, az emberek hajlandóak a kapcsolatuk elején a szép oldalúkat mutatni, de mi értelme van ennek, ha kialakunlt a kapcsolat, és mondjuk a pár már annyira közel áll egymáshoz, akkor megint úgy fogsz viselkedni azzal a vad idegennel mint akármelyk családtagoddal, mostanában. Akkor minek van szükség erre a jópofizásra, ha később úgy is kimutatja mindkét fél a foga fehérjét?


Megjegyzem voltam már randin és tapasztalatból beszélek.


Nyugottan lehet írni, válaszolni, elemezgetni a kérdést :D

16/f


2012. jan. 17. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nyelvtan: égtáj
2012. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na jó, ne a helyesírásomra figyelj.
2012. jan. 17. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam végig, az elejéből egyértelmű hogy túlspilázod az egészet...

attol hogy "randi", nem lesz más...

pontosan ugy tudtam elérni hogy jó benyomást tegyek lányokra, és tök jókat beszélgessünk, mindegyik randinkon, hogy nem ugy fogtam fel, hogy "jajnekem most egy randi mit tegyek"...

az a lényeg hogy önmagadat add, NE AKARJ MEGFELELNI!! ha megakarsz felelni az már régen rossz, akkor megjátszod magad, nem téged fog megkedvelni az illető. add önmagad, ne játssz. lehet hogy igy kevesebb embernek fogsz bejönni, de akinek igy is bejössz, az igazán csak téged fog szeretni, és 3 hónappal később sem jön a felismerés, hogy hát nem is olyan vagy mint amilyennek megismert!... ez az oka szerintem nagyon sok rövid kapcsolatnak, hogy megjátszák magukat az emberek. ne tedd!

2012. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból mondom(mert már annyi randin voltam hogy megszámolni se tudnám),h tiszta baromság amit itt leírtál.Nagyon hülyén látod a dolgot,látszik hogy még csak 16 vagy. :D


23/F

2012. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

még hozzá tenném, én nem csak jolsikerült randikon voltam már igy, hanem össze is jöttem az egyik lánnyal. éppen ma 16 hónapja. és igy is rengeteget változik a kapcsolatunk az idők folyamán. nemtudod megismerni olyan rövid idő alatt semmiképp. egy randinak meg nem kell feltétlenül sablonnak lennie. lehet csinálni programot is, merj egyedi lenni, legyenek ötleteid. minden amit csinálsz téged jellemez. egy sablon randi ahol nézitek egymást, az is...

bármi amit csinálsz, még ha mások is ajánlják, az is téged jellemez, hiszen te csinálod. hogy miért csinálod az már kérdés. ebben benne van az is, hogy olyan jellem vagy, hogy mások ötleteit követed. de téged jellemez. pont mint minden hozzászólás, bemutatkozószöveg, fingás böfögés az ebédlőben, minden minden minden amit csak csinálsz!

2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a becsukott szememmel együtt végig csak a barátnőmre tudtam gondolni és egész nap csak rá gondolok!!!


16 éves fiúcska vagy! Ami azt jelenti, hogy hiába hiszed azt , még nem vagy tapasztalt egyáltalán! Majd 10 év múlva, amikor már menni fog a randi dolog is, mert elárulom neked, hogy attól, hogy te azt gondolod, hogy ez nem szükséges, még az egyik legfontosabb motívuma a párkapcsolat elején az egésznek, mert miféle fickó az aki el sem tudja hívni szíve választottját egy randira sem!

Ha semmi nem jut eszedbe egész idő alatt, akkor rossz lányt választottál és nem ő lesz az, akivel együtt leszel a közeljövőben.

Elárulom, ha találkozol azzal a lánnyal, akivel komoly kapcsolat is kialakulhat, akkor ott folyton jön a szöveg gondolkodás nélkül, mert éberen figyelitek egymást és mindkettőtöknek lesznek véleményei a másik dolgairól.


Az pedig természetes, hogy mindenki a jó arcát mutatja a másiknak a legelején, hisz először senki nem tudja, hogy mibe vág bele, majd miután megvan, nem akarja elveszíteni és próbál alkalmazkodni és szólni a másiknak, ha bántót mondott, vagy tett, majd végül, amikor már jó ideje együtt vannak jön a végleges kibontakozás, ahol érvényes lesz a jó öreg mondás, hogy megszoksz vagy megszöksz! Mert addigra már 90%-ban megismerted a párodat és a maradék dolgait, vagy tulajdonságait vagy elfogadod és úgy szereted, vagy ha nem bírod, akkor el lehet menni, de ez esetben minek vágtál bele??? Hisz ez az értelme az egésznek, hogy mindig kitarts a másik mellett, hisz akkor nem leszel egyedül és lesz kire támaszkodni!

Igaz szerelem esetében ezzel nincs probléma, de ha nincs meg az az igazi szikra kettő között, akkor úgyse fog működni már az elején sem!


Szóval várj még ezzel a tapasztalatból beszélek dumával, mert 16 évesen messzemenőleg nincs meg a kellő élettapasztalatod, így fogalmad sincs a dolgok mélyebben gyökerező problémáira vagy a megoldások kulcsaira.

És ezt a felfogást idővel úgyis elfelejted, ahogy idősödsz és telik az idő. 10 év múlva teljesen máshogy fogod látni.


24/F

2012. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

logikus.

de a szerelmesek logikátlanok. ezt tartsd észben.

2012. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy egy 16 éves gyerek vagy. Valószínűleg sokkal több voltam, mint te.

A 21-25 éves lányok többsége nagyon meg akart felelni. Velük nem lehetett normálisan beszélgetni.

28 év felett már voltak jó randijaim. Persze találkoztam 30 feletti buta lánnyal is, de azt a 3-4 órát egészen jól elbeszélgettük.

Az igazán jó randikon 30-45 éves nőkkel voltam.

Minél idősebb valaki, annál kiforrottabb a személyisége és ezért nem akar megfelelni senkinek, nem akarja magát másnak mutatni, mint ami.

2012. jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 19.41-es hozzászóló igen bölcsen szólt.


Csukott szemmel én arra gondoltam, amit most csinálnom kellene ahelyett, hogy a gyk-n tanácsokat osztogatok.:D


Véleményem szerint egy igen fontos komponenst kifelejtettél. A lányt. Csak akkor van szivacs, ha ő is úgy gondolkodik, mint Te, és mindketten így álltok az ismerkedéshez. Ne magadra koncentrálj, hanem rá.

Ha tényleg szeretnéd megismerni, a helyzetet kell akkor és ott teljes valóddal átélni. Jól felkészült vagy magadból, tudod mit szeretsz, mit nem, a lány ezekre kíváncsi. Ha Te is rá, akkor nem kéne, hogy ilyeneken járjon az agyad.

Először persze, felületes lesz a viszony, de ne 1-2 randi után akarj könyvet írni róla...

Az meg nem szabadna, hogy rossz legyen, hogy úgy viselkedsz "azzal a vadidegennel" (aki akkorra ugyebár már a párod), mint a családtagjaiddal. Abban az esetben igen, ha tiszteletlen vagy velük. Érted, az, hogy "családtagként kezeli" pozitív kifejezés kéne, hogy legyen.

2012. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát... sajnos nem az. :S
2012. jan. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!