Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen diplomával vagy szakmáv...

Milyen diplomával vagy szakmával érdemes nekivágni Angliának?

Figyelt kérdés
Most 20 éves vagyok, és anglisztika szakon tanulok, később majd szeretnék kimenni és ott élni. Nem különösebben a pénz miatt, mindig is nagyon szerettem az országot, és szeretném magam kipróbálni ott, és ha bejönne, akár ott is maradni véglegesen. Mielőtt viszont rám zúdítanátok mindenfélét, tudom, hogy nagyon nehéz ott beilleszkedni, és kezdetnek természetesen mindenféle munkát elvállalnék, és ha már valamennyire megszoktam, elkezdenék gondolkodni a feljebbjutáson.
2012. máj. 6. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügy, valamilyen ápolóiban gondolkozz, szerintem.
2012. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérnök, engem legalábbis ezzel vettek fel egyből dolgozni. Ráadásul ez otthonról lemenedzselhető, csak interjúra kell kijönni, utána meg költözni.
2013. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egészségügyeseket csak M.o-n nem becsülik meg?
2014. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!