Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kézipoggyászba lehet rakni...

Kézipoggyászba lehet rakni üveges parfümöt?

Figyelt kérdés

Az én parfümöm 50 ml-es EDT. A légitársaság honlapján nincs külön kiírva erről semmi, viszont itt olvastam pár olyan hozzászólást, ami szerint nem lehet vinni...

Akkor most mi az igazság?

Köszi a választ!



2012. máj. 12. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy felviheted. De csak úgy, ha egy 1 literes, zárható zacskóba teszed, és abba a zacskóban teszel minden folyékony dolgot. Egy dolog max 100 ml lehet. Két zacskód nem lehet, csak egy.
2012. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szabályozások alapján a repülőjáratokra felvihető folyadékot tartalmazó tárolóedények maximális mérete külön-külön 100 ml lehet, és a folyadékmennyiség személyenként nem haladhatja meg az 1 litert. Az összességében 1 liternyi folyadékot tartalmazó üvegeket, tégelyeket egyetlen újrazárható, átlátszó műanyag tasakba összegyűjtve lehet felvinni a fedélzetre.


Tehát felviheted.

2012. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azért bizonytalanodtam el, mert valahol írták, hogy a parfüm alkoholos, meg robbanékony... És biztos ami biztos, megkérdeztem. :-)

2012. máj. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!