Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Couchsurfing magyarul?

Couchsurfing magyarul?

Figyelt kérdés

Felmentem az oldalra, de csak angolul nyitja meg, hiába állítom be a magyart...mondjuk ezt már pár oldalnál megszoktam. Annyi lenne a kérdésem, hogy magyarul akkor sehogyan nem tudok regelni? És ha így szeretnék utazni, akkor mindenképpen szükséges lenne, hogy beszéljek angolul? Mert itt a nyáár...szívesen elutaznék, csak hát az idegen nyelvek nem az erősségeim:/ Feltételezem találnék valahol magyar vendéglátókat, de hozzájuk is csak akkor tudok eljutni, ha angolul regelek...meg vagyok lőve?

Köszi előre is


2012. máj. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
magyarul kanapészörf, de itthoni vendéglátásban nem igazán elterjedt, konkrétan országok közti utazásra használják a legtöbben
2012. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál, csak azt hiszem félreértetted, hogy mit kérdezek:)

Arra irányult volna kérdésem, hogy ha külföldre szeretnék utazni, akkor mindenképpen csak úgy lehet esélyem, ha beszélek angolul? A magyar vendéglátókat pedig úgy értettem, hogy biztos vannak külföldön élő magyarok akik részt vesznek ebben, de velük is csak úgy tudok kontaktba lépni, ha angolul regelek...amit ugye meg nem beszélek...és nekem ez a gondom.

2012. máj. 15. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, akkor valóban másra gondoltam

annyit tudsz tenni, hogy megkérsz valakit, aki beszél angolul, hogy regeljen veled vagy a nevedben, aztán pedig megkeresed azokat, akiknél a bemutatkozásnál szerepel a beszélt nyelvek között a magyar. Utána már fel tudod venni velük magyarul a kapcsolatot. Olyan magyar oldal szerintem nem létezik, ahol külföldi szállások lennének és nincsenek ezek az oldalak magyarra sem lefordítva, mert ez korántsem világnyelv.

2012. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor miért van ott a lehetőségek között, hogy be lehet állítani magyarra?:/ No de mindegy is, akkor asszem majd megkérek valakit, ha máshogy nem megy:) Köszi mégegyszer
2012. máj. 15. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!