Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Első alkalommal mi a teendő...

Első alkalommal mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

10 éve Malév volt, akkor először feladtam a bőröndöt, ott adtak egy cetlit, azzal mentem biztonsági ellenőrzésre, majd utlevél vizsgálatra aztán bejutottam a belső térre.


Most fapadossal megyek hajnalival, szintén 2-es terminál, de ott alszom a reptéren (szálodára nincs pénzem)most mi a folyamata ennek ha nincs csomagom, meg a cetlit is kinyomtattam itthon? Akkor egyből menni kell biztonsági ellenőrzésre? Vagy azt lehet, hogy késő este már bemegyek és az éjszakát odabenn töltöm a tranzitba? Ha nem akkor hajnalban mikortól lehet bemenni oda? Vagy hogy van ez az egész? Segítsetek kérlek.


2012. máj. 19. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok, hogy egyből mehetsz a biztonsági ellenőrzéshez, de hogy éjszaka mi hogy van nyitva, vagy mikor engednek be, erről sajnos fogalmam sincs.
2012. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Nem, nem


Elöször check in pulthoz kell most is menned, mert most is adnak egy "cetlit"ami a bezsállókártyád, mivel nem lesz böröndöd, így ott mondod, hogy nincs feladandó csomag és mehetsz. A Malév normál járat volt, ott a beszállon helyszám is volt. Fapadosok változóak van amelyiken van helyszám van ahol oda ülsz ahova tudsz. (utobbi években nem reültem fapadossal)

De mindenképpen kell bezsállókártya és ezt check-innél adják.

ìgy akkor tudsz bemenni a tranzitba ha már a check-in meg volt.


Hogy a reptéren aludhatsz-e azt nem tudom.

2012. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

utolsó, ha nem értesz hozzá ne szólj bele. ha interneten checkol be, akkor ki KELL nyomtatnia a beszállókártyát, ha nincs bőröndje, akkor nem kell a check in pulthoz mennie, hanem egyből a biztonsági ellenőrzésre. az a cetli már nála van, otthon nyomtatta...


a reptéren (külső utasvárő) meg simán lehet aludni, igazoltatni szoktak, de ha nem vagy balhés nem foglalkoznak veled.

2012. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!