Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svájcban tankoltam hitelkártyá...

Svájcban tankoltam hitelkártyával. A kártyával 2 alkalommal a pin kódom próbáltam beírni a tankolni kívánt mennyiség helyére. Utána 60 CHF-ért tankoltam. Az a gond, hogy 96000 Ft-nyi összeget vontak le a számlámról. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután Te magad rossz helyre ütöttél be nem odavaló számot, a pénzed nem fogod viszontlátni. A rendszer ui. a nem kívánt (de beütött) számokat feldolgozta, majd levonta a számládról. Ezt nem tudod visszacsinálni. Legjobb, ha minél előbb elfelejted. Mindannyiunk életében vannak "csacsi" pénzügyi veszteségek. Ezeken nem szabad rágódni. Ha küzdeni akarsz a pénz visszakapásáért, idegileg rámégy, de eredménye nem lesz. Minél előbb tedd magad túl lelkileg a sutaságodon. Emberek vagyunk.
2010. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont Svájcban egy magánkúton jártam hasonlóan. Másnap esett le a dolog, mert rengeteg dolgot vettem aznap. Visszamentem,és egy kövér,30 és 40 közötti férfi(aki beszélt olaszul is,angolul is és németül is) visszaadta a pénz különbözetét... :) 30 000 forinttal lettem volna becsapva
2012. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!