Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ebből lehet probléma a reptéren?

Ebből lehet probléma a reptéren?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni. Van egy Fila táskám ( [link] amit fel szeretnék vinni kézitáskaként a Ryanairre, viszont a szélessége a 20 helyett 23 cm, viszont rugalmas az alja (ahol szélesebb), tehát bele tudnám abba a keretbe rakni szerintem. Szerintetek ebből lehet gondom Budapesten és Charleroiban, mondjuk hogy nem engedik fel a gépre?


Köszönöm.


2012. máj. 20. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonon kérdezz utána a dolgoknak hogy ilyen feltételek mellett lehet-e főleg ha rugalmas ahogyan állítod. Tudtommal ha néhány cm eltérés van ilyen 2-3 azt még elnézik de ha már 5 cm es eltérések vannak tehát ennyivel nagyobb azt már nem nézik el. Pontosan nem tudom mert még nem repültem ennél a társaságnál de egy ismerősömnek nem volt gondja vele. De szerintem érdeklődd meg telefonon nehogy ott helyben derüljön ki, hogy mégsem lesz jó.
2012. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem belefér a keretbe, inkább a kerekes bőröndökkel szoktak szívózni.
2012. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!