Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Augusztusban nyaralni megyek...

Augusztusban nyaralni megyek barátnőm családjával Horvátországba (Medulin). Elfogadják a személyit, vagy útlevél kell? (L/17) És úgy tudom, hogy ha nem vagyok 18, szülői beleegyezés is kell. Minden országba kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
kell útlevél!
2009. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

szia

igen kell útlevél.

én is voltam medulinban, nagyon jó hely! és pula is, ott van medulin mellett. és gyönyörű ott a tenger!

2009. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra,hogy sok magyar jár Horvátországba nyaralni,a két állam között született egy megállapodás,hogy lehet határt lépni személyigazolvánnyal,az új kártyással a magyar állampolgároknak.Ha kételkednél hívj fel egy utazási irodát,vagy a határőrséget letenyén és megmondják a tutit.
2009. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 18 akkor legyen nálad szülői nyilatkozat bár lehet,hogy nem kérik.
2009. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi (:
2009. júl. 2. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éve volta(akkor voltam 15 éves) és nekem elég volt a személyi. Idán Spanyolo.-ba megyünk, és oda is elég lesz.
2009. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én idén voltam személyivel. Nem kell útlevél (persze ártani nem árt, ha van). Igaz, hogy nem tagjai Schengennek, de Mo és Hr között van egy külön megállapodás erről.
2009. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vok, úgy tudom, h ezt a 18 éven aluliaknak szülői beleegyezés dolgot pár hónapja eltörölték. Amúgy a legtöbb országba, ami nem EU-s, kell.
2009. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!