Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Horvátországba utazna a 16...

Horvátországba utazna a 16 éves lányom, kell-e oda útlevél, vagy elég a személyi igazolvány? Ha kell, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Még azt kérdezném,hogy az Európai egészségbiztosítási kártyát meg kell -e csináltatni?
2009. júl. 18. 07:54
 1/7 anonim válasza:
55%
Mi 2 éve voltunk és kellett utlevél.És kötelezö az egészségbiztositás,.
2009. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a kartyat feleslges megcsinaltatni, mert amelle biztositas is kell ugyis, a kartya csak a sürgössegi esetekre vonatkozik, mig egy biztositas teljeskörü arra az idöszakra, amit kint tölt. Mivel az orvos dönti el, hogy mit lat sürgösseginek, ezert lehet, hogy sulyos penzeket kene fizetnetek, ha valami törtenik a lanyoddal, de az orvos ugy dönt, ez semmi (en majdnem ugy jartam Nemetorszagban, csak nekem MasterCard-os bankkartyam van, amin van utasbiztositas). Az utlevelet sjanos nem tudom, de eleg sokan mennek oda, biztos arra is tud valaki valaszolni.
2009. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az útlevélre nem tudok válaszolni, Egészségbizt. kártyát felesleges csináltatni, mert mellette úgyis kell utasbiztosítást kötni.
2009. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minden ami erdekel teged megnezheted www.horvatorszaginfo.hu
2009. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom már az személyi igazolvány is elég
2009. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég a személyi igazolvány (sőt a régi fajta és az ideiglenes személyi is).


Bár ha nem nagykorú a lányod lehet, hogy csak nagykorúval együtt fogják beengedni.

2009. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már nem aktuális a kérdés. Megcsináltattuk az útlevelét, biztos ami biztos. De kérték is a határon.
2009. szept. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!