Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Bécsbe mennék 14. életévét be...

Colt kérdése:

Bécsbe mennék 14. életévét be nem töltött gyerekkel. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Egy sima hétvégéről lenne szó a kis család átruccana a rokonokhoz Bécsbe és vinném a gyerekeket is. Milyen okmányok kellenek ? Utlevél? hát az nincs. meg drága is lenne. Személyi? Gyerekeknek elég?

2012. jún. 13. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég a személyi is, de az elkészítésének határideje 30 nap
2012. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég a személyi
2012. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek elég a személyi.
2012. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szemelyi es aki nincs jelen szulo attol alairt beleegyezonsilatkozat hogy az engedelyevel viszed ki az orszagbol a gyereket.


nem mindenhol figyelik.

de pl. velem utaskiserovel nem utazhattatok volna ha nincs papir mert utana engem vesznek elo.

volt mar belole incidensem hogy pozsonybol pragaba akarta apuka felrakni a buszra a ket 6 ev alatti gyereket papirok plusz, nyilatkozat nelkul aztan az is leesett hogy o nem szandekozik jonni...

ott tartottunk hogy mar elkuldott minden szarnak hiaba mondtam hogy nemzetkozi jogszabaly kiskoruak nem utazhatnak igy es amikor mondtam neki ok rendort hivunk akkor hirtelen mar nem akarta...

nah mindegy... iszonyat volt.

komolyan ha nem vart volna 50 fo a busz indulasara akkor megvarom a rendort es megneztem volna hogy mi van mert azota is azon filozom hogy mi van ha valami putto embercsempeszek voltak...

2013. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!