Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hová érdemes menni 2 gyerekkel...

Hová érdemes menni 2 gyerekkel autóval Görögországon belül?

Figyelt kérdés

1 hetes nyaralást tervezünk két gyerekkel (2 és 5,5 évesek)Görögo.-ba,, fő cél Korfu lenne.De más ötletre is kíváncsi lennék, hová lehet autóval eljutni, ami nem túl hosszú autózás lenne.

Volt már így valaki?


2009. júl. 2. 23:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát mivel autóval elég messze van, ezért mindenképp Észak-Görögországot javaslom. Szép hely Sarti környéke is. Talán az van a legközelebb.
2009. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább valahova É-Görögbe kellene menni, az a legrövidebb. Én kétszer voltam, két éve Stavrosban, az olyan kis csendes, nyugis hely. De nagyon jó. Tavaly pedig Paralian voltam, bár azt két kisgyerekkel nem javaslom, mert az inkább ilyen fiataloknak való bulizós hely. Viszont ott van még nagyon sok hely, ami állítólag nagyon jó: Sarti, Asprovalta, Olympic Beach, Nei Pori...
2009. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Paralia tuti hely. sokan voltak gyerkőcökkel is
2009. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Khalkidiki, Kassandra félsziget

(kolpos kassndras)

2009. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Paralia-t támogatom én is.

Mi is ott voltunk.

Igaz egy éjszakát az autóban töltöttünk. De ez csak azért volt mert sok helyen megálltunk.

De ha nem álltok meg csak 1x-2x (persze pisin kívül), akkor nem kell a kocsiban éjszakázni.

2009. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi Platamonason voltunk,igaz busszal és még nincs gyerekünk.De sokan voltak ott gyerekekkel is. szép hely, sekély a viz, gyerekek tudnak nyugodtan fürődni,játszani. Parton tudnak homokozni is,egyik részen ugyanis homokos a part.

Görögország elég messze van,de akik kocsival jöttek,kb 15-16 óra alatt voltak ott.

latamonas mellett van Nai Pori,az is jó hely, szintén sekély vizzel, homokos parttal.


Remélem segitettem.

2009. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, még átböngészem a térképet.
2009. júl. 3. 13:00
 8/9 anonim válasza:
SARTI egyszerűen nagyon kedvesek 3× voltunk 13 éves vagyok vittünk 3 évest meg 7 éves meg egy 6 éves gyerekeket nagyon kedvesek voltak velük is játszottak is velük meg adtak nekik ajándékokat,én ajánlom már kivülről tudom a bazárokat árakat most nem oda megyünk nyaralni,de ha mehetnénk oda is ennénk,mi is egy hétre mentünk nagyon jó volt szép szálloda tiszta gyönyürű tenger szép táj kirándulni is lehet menni sok program hajótúra stb..
2009. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olimpikbeach, Paralia mellett van, még át is lehet sétálni egyik városból a másikba
2009. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!