Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Bukósisakot hogy tudok felvinn...

Bukósisakot hogy tudok felvinni magammal repülőre?

Figyelt kérdés
London - Debrecen járatra szeretném, feladott poggyászom nincs és a kézi táskába pedig nem fér bele. Hogy tudnám mégis magammal vinni?
2012. jún. 16. 03:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dugd az alsógatyádba, hátha nem veszik észre.


Na jó, komolyra fordítva: a fapadosokat nem ismerem, de normálisabb légitársaságoknál van egy külön ablak az "extrém" csomagoknak, például amikor Londonból egy rohadt hosszú esernyőt hoztam, akkor azt külön kellett feladnom, megcímkézték, de teljesen külön volt a feladott poggyászomtól. Esetleg telefonálj az adott légitársaságnak és kérdezd meg, hogy náluk mi ennek a módja.

2012. jún. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 1 plussz zacsiban csak úgy , vagy ha biciglis akkor csatold fel a hátitáskádra.
2012. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Hajtogasd össze, és rakd a hasitasiba.
2012. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Hívd fel a légitársaságot, ők majd megmondják.
2012. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld a fejeden.
2012. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel a szabály úgy szól, hogy az számít kézipoggyásznak ami nincs rajtad, ezért az utolsónak tökéletesen igaza van.

Hülyének fognak nézni, de 1 forint plusz poggyászdíj nélkül fel kell engedniük a gépre bukósisakkal a fejeden. :D

2012. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kapásból azt mondtam volna, hogy vedd fel.
2012. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hehe, igazából én is gondoltam a fejemen való felvitelre :) Bár gondolom gyakorlatban azért nem lenne ennyire egyszerű
2012. jún. 16. 18:21
 9/9 anonim válasza:
felvetted végül a sisakot?
2018. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!