Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miért nem lehet felvinni...

Miért nem lehet felvinni repülőre kézipoggyászban csak 100 ml-ig folyadékot?

Figyelt kérdés
Normális választ légyszi...
2011. aug. 26. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági okokból a terrorizmustól való félelem miatt, ugyanis vannak folyadékok, amikből robbanóanyagot lehet összeönteni. Gondolom, ez az a mennyiség, ami akkor sem okozhat nagy galibát, ha mégsem az van az üvegben, amit az utas el akar hitetni róla.
2011. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is hallottam, csak furcsa volt, azt hittem, ilyen kevés mennyiségből is összeönthetnek robbanóanyagot. De akkor ezek szerint nem. Köszi a hasznos választ!:))
2011. aug. 26. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, csak nem szabad :)
2011. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2006-ban egy idióta abban akart robbanóanyagot felvinni, folyékonyat, azóta hozták a rendeletet.


Bizonyos esetekben kivételt tesznek, kóstoltatással, pl. kisgyermek itala, cumisüveg, gyógyszerek.

2011. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért dràga baràtom, mert îgy legalàbb mindent a reptéren kell megvenned ötször annyiért,mintha elszaladnàl ût elôtt a sarki boltba. Ez egy akkora ûzlet valakinek, hogy besz..rsz.
2011. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos kedves utolsó tévedsz, ez fordítva van. Hoztak egy szabályt, amit az üzletek rendesen ki is használnak. A lényeg persze az utas szempontjából ugyanaz, de a kérdésre a válaszod helytelen, mert a 2006-os esemény miatt nem lehet felvinni folyadékot.
2011. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos kedves te utolsô,; tudok az eseményrôl, merthogy légiutas-kîsérô vagyok 14 éve.

De ez a véleményemen nem vàltoztat.

2011. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Én meg UBs vagyok, de Te biztos mindent jobban tudsz, szal gondolom malévos vagy traveles lehetsz.
2011. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bokipapa válasza:
100%
Pontosítsunk, nem csak 100ml folyadékot lehet felvinni, hanem max 100ml kiszerelésben 10db-ot! Azaz 1 litert összesen, lezárható műanyag zacskóba belerakva.
2014. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!